MegaOXY Next Generation - PREMIERA 2021! Zobacz większe

MegaOXY Next Generation

Nowy

MEGA OXY Next Generation to kombajn kosmetyczny klasy premium, którego wiodącymi technologiami są oxybrazja oraz infuzja tlenowa. Jedno urządzenie, które umożliwi rozszerzenie oferty gabinetu o nowe usługi. MEGA OXY Next Generation to sprawdzone i niezastąpione technologie w jednym urządzeniu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Nowość! MEGA OXY NEXT GENERATION - połączenie infuzji tlenowej i oxybrazji w nowej odświeżonej i rozszerzonej o nowe głowice formie!

MEGA OXY Next Generation to kombajn kosmetyczny klasy premium, którego wiodącymi technologiami są oxybrazja oraz infuzja tlenowa. Jedno urządzenie, które umożliwi rozszerzenie oferty gabinetu o nowe usługi. MEGA OXY Next Generation to sprawdzone i niezastąpione technologie w jednym urządzeniu.

MEGA OXY Next Generation cechuje:

 • 8 calowy kolorowy ekran dotykowy, piękny interfejs, prosta i wygodna obsługa,
 • wbudowana sprężarka tlenu, w pełni zaspokajająca potrzeby zabiegowe,
 • stabilność ciśnienia wyjściowego tlenu zapewnia spójność oraz ciągłość pracy podczas wykonywanego zabiegu. Pozwala to uniknąć niedogodności związanych z użyciem zewnętrznej butli z tlenem i ewentualnego niezadowalającego efektu końcowego.
 • posiada system kontroli przepływu cieczy, którym można regulować podaż i przepływ wody w zależności od miejsca zabiegu oraz rodzaju zabiegu.
 • system kontroli ciśnienia wyjściowego cieczy oraz tlenu daje lepsze efekty zabiegu i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo. Zawór regulacji ciśnienia pomaga regulować wydajność cieczy w zależności od miejsca zabiegu oraz rodzaju zabiegu.
 • głowica zasysająca posiada aż 8 końcówek z różnym ułożeniem, aby jak najlepiej dopasować je do stanu skóry.
 • połączone działanie ultradźwiękow z liftingiem falą radiową pozwala osiągnąć skórze stan oczyszczenia, rewitalizacji, ujędrnienia i upiększenia.

Technologie MEGA OXY Next Generation

Oczyszczanie / peeling wodny – uwodniony system peelingujący (hydrapeeling próżniowy), który zapewnia dokładne oczyszczenie, nawilżenie i rozświetlenie skóry. Hydrapeeling jednocześnie złuszcza martwy naskórek i dostarcza do skóry substancji aktywnych zawartych w serum zabiegowym. To nieinwazyjna, nie-chirurgiczna metoda, która przynosi natychmiastowe rezultaty. Działa oczyszczająco, nawilżająco, kojąco, reguluje wydzielanie łoju, rozjaśnia skórę. Jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej.

Oxybrazja – peeling wodno - tlenowy – ultra cienka dysza zabiegowa rozpyla cząsteczki wody wielkości ok. 50µm - 80µm (mniejsze niż średnica porów). Usuwa z powierzchni skóry beztlenowe prątki, dokładnie oczyszcza pory, co skutecznie sprawdza się np. w terapii trądziku. Oczyszczanie skóry przy jednoczesnym usuwaniu alergenów, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum przynosi bardzo dobre efekty. Dodanie do płynu bazowego składników odżywczych może skutecznie poprawić stabilność skory i poprawić jej metabolizm. zmieszane cząsteczki wody, tlenu i substancji odżywczych działają w synergii tak, aby dogłębnie oczyścić i odmłodzić skore. Działanie oxybrazji na skórę może skutecznie zastąpić oczyszczanie manualne oraz masaż.

Infuzja tlenowa – bazuje na użyciu tlenu oraz aktywnych składników skoncentrowanych w serum. To czysty masaż tlenowy odżywiający skórę i zapewniający jej kompleksową regeneracje. Tak przygotowana skóra będzie w maksymalnym stopniu wchłaniała składniki odżywcze z produktów pielęgnacyjnych. Idealne rozwiązanie problemu niedotlenienia skóry. pobudzony metabolizm komórkowy natychmiast przywraca skórze zdrowy wygląd, blask i nawilżenie.

Ultradźwięki – głęboko penetrujące ultradźwiękowe fale o wysokiej częstotliwości zapewniają delikatny masaż komórek skory, wspomagają krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, przyspieszają metabolizm a tym samym wpływają na szybsze usuwanie z organizmu obumarłych komórek i toksyn.

Multipolar RF – nieinwazyjna technologia multipolarnych fal radiowych, głowica może emitować fale radiowe z wibracjami. Pod wpływem wytwarzanego przez głowicę ciepła, miedzy 50° a 60°C dochodzi do kurczenia się włókien kolagenowych, ich remodelingu oraz regeneracji co daje rezultaty ujędrniające skórę oraz redukujące zmarszczki i oznaki starzenia. Energia biotermalna, zwiększając temperaturę ciala przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w ciele i poprawy krążenia limfatycznego.

Głowica „ciepło / zimno” – japońscy badacze wykazali, że wielokrotne temperatury 40°C wpływa na wzmocnienie elastyczność skóry, co z kolei zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zabieg głowicą osiągającą 40° pomaga rozszerzyć pory, co sprzyja ich dalszemu dokładnemu oczyszczeniu. Zabieg chłodzący natychmiast zwęża pory skóry i zatrzymuje wodę oraz substancje odżywcze w głębokich warstwach skóry. Wrażliwość skóry zarówno na ciepło jak i zimno w zakresie od 5°C do 40°C, które można stosować naprzemiennie wywołując szybkie rozkurczanie się i kurczenie skóry, stymuluje krążenie krwi w głębszych warstwach skóry, przyśpiesza metabolizm komórkowy, skutecznie zwalcza cienie i worki pod oczami, poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Efekty osiągnięte po zabiegu na twarz i szyję:

 • wypełnienie zmarszczek
 • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzenie okolic oczu
 • wypełnienie ust
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd

Efekty osiągane po zabiegu na ciało:

 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • zmiejszenie i likwidacja blizn i rozstępów
 • redukcja innych niedoskonałości skóry

Preparaty do infuzji tlenowej:

Infuzja tlenowa to zabieg, który wymaga najwyższej jakości preparatów zabiegowych. Ampułki Institute BCN oraz medbeauty gwarantują najlepszą jakość.

Institute Bcn to hiszpańska firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca preparaty, stosowane w leczeniu i pielęgnacji różnych defektów estetycznych ciała i twarzy. Dzięki tym specjalistycznym ampułkom możemy zaproponować zabiegi, które przynoszą spektakularne korzyści w leczeniu cellulite, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, spłycaniu rozstępów i blizn, naczyń krwionośnych, zmarszczek, przebarwień skóry, trądzika pospolitego oraz zmniejszaniu obrzęków.

Medbeauty to marka która powstala  na bazie francuskiego rynku kosmetycznego. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej.

Medbeauty swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim wysokiej wiedzy, starannemu przygotowaniu pracowników oraz ciągłemu monitorowaniu rynku na każdym etapie wdrażania i realizacji nowego projektu. Wszystkie preparaty opracowane są w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii i medycyny. Do produkcji preparatów używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury preparatów przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów.

PRZY ZAKUPIE GWARANTUJEMY:

 • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
 • profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości urządzenia
 • materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)
 • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • nasze partnerstwo
 • opiekę po sprzedaży
 • fachowe doradztwo

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

MegaOXY Next Generation

MegaOXY Next Generation

MEGA OXY Next Generation to kombajn kosmetyczny klasy premium, którego wiodącymi technologiami są oxybrazja oraz infuzja tlenowa. Jedno urządzenie, które umożliwi rozszerzenie oferty gabinetu o nowe usługi. MEGA OXY Next Generation to sprawdzone i niezastąpione technologie w jednym urządzeniu.

23 innych produktów w tej samej kategorii: