Aqualux H2 Exclusive - Nowość!! Zobacz większe

AquaLux H2 Exclusive - Kombajn 7 w 1

Nowy

AQUALUX H2 EXCLUSIVE - Coś więcej niż zwykła terapia wodorowa! Niezwykłe połączenie działania wodoru i efektu Bohra w jednym urządzeniu, wspierane działaniem dodatkowych technologii zwiększających efekty zabiegowe.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

K

Technologia AQUALUX H2 Exclusive – Coś więcej niż zwykła terapia wodorowa!

AQUALUX H2 Exclusive to najlepsze urządzenie tego typu na rynku, wykorzystujące właściwości aktywnego wodoru w kompleksowym oczyszczeniu, nawilżeniu i odmłodzeniu skóry. Wprowadzanie cząsteczek aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry to skuteczne złuszczenie i oczyszczenie, nieosiągalne w innych metodach. Wielkość cząsteczek wodoru sprawia, że bez przeszkód dociera on do niedostępnych warstw i eliminuje wolne rodniki, odpowiadające za proces starzenia się skóry. Innowacyjnie zaprojektowana głowica umożliwia jednoczesne podawanie wody jak i odsysanie zanieczyszczeń z naskórka. Tylko cząsteczki aktywnego wodoru umożliwiają tak dokładne oczyszczenie porów skóry i ich zwężenie. Dodatkową zaletą urządzenia jest technologia NeoOxyCO2 czyli intensywne dotlenienie skóry i maksymalne wchłonięcie substancji odżywczych dzięki zastosowaniu efektu Bohra i naturalnych procesów skóry.

DLACZEGO AQUALUX H2 EXCLUSIVE?

Terapia pielęgnacyjna AQUALUX H2 EXCLUSIVE trwa znacznie krócej niż inne regenerujące zabiegi tego typu i nie wiąże się z żadnym dyskomfortem lub czasem rekonwalescencji. Tuż po zabiegu skóra wygląda zdrowo i świeżo, zabieg pozwala bez problemu powrócić do codziennych czynności i obowiązków. Zaleca się go wszystkim typom i karnacjom skóry, bez względu na trwającą porę roku, zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Szerokie zastosowanie, ogromne możliwości zabiegowe, uniwersalność, skuteczność i bezpieczeństwo sprawiają, że Aqualux H2 Exclusive jest jedynym tego typu urządzeniem na rynku!

NeoOxyCO2

Wykorzystuje reakcję chemiczną odkrytą w 1904 roku tzw. „efekt Bohra”. Reakcja ta jest aktywowana na powierzchni skóry przez połączenie kapsułki stworzonej z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z innowacyjnym preparatem w formie żelu (dopasowanym odpowiednio do potrzeb skóry pacjenta). Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego wytwarza na skórze niezliczoną ilość mikropęcherzyków zawierających CO2. Wzrost stężenia CO2 zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry. Dotlenianie niezwykle korzystnie wpływa na efekty wszystkich zabiegów przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Trądzik, zaskórniki, wągry
 • Zwiększona produkcja sebum
 • Cera naczynkowa
 • Cera z oznakami starzenia
 • Cera narażona na zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego
 • Opuchnięcie i cienie pod oczami
 • Brak odpowiedniego nawilżenia skóry
GŁOWICE ZABIEGOWE

Głowica do ultradźwięków – wibracje ultradźwiękowe (częstotliwość 100-300mln/min) otwierają pory skóry, pozwalając na penetrację substancji odżywczych aż do głębokich warstw skóry (absorpcja na poziomie aż 90%).

Głowica Quadri-polar (multipolar) RF – stymulacja produkcji kolagenu w skórze, wygładzenie i spłycenie zmarszczek. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance.

Głowica NeoOxyCO2 – połączone działanie kapsułki z węglanem wapnia i kwasem cytrynowym oraz specjalnego żelu, wywołując naturalne procesy skóry, daje efekt maksymalnego dotlenienia, rozjaśnienia i wygładzenia skóry.

Głowica Bi-polar RF – wygładzenie zmarszczek wokół oczu, zageszczenie i ujędrnienie skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Głowica oczyszczania wodorowego – głębokie i dokładne oczyszczenie skóry oraz mieszków włosowych dzięki działaniu atomów aktywnego wodoru, które dodatkowo neutralizują wolne rodniki i hamują procesy starzenia się skóry.

Głowica Hot&Cold – stymulacja skóry „ciepło – zimno”. Ciepło zwiększa oczyszczające efekt zabiegu, pozwala usunąć uporczywe czarne zaskórniki. Chłodzące działanie głowicy wpływa na ukojenie skóry i zmniejszenie zaczerwienienia.

Głowica infuzji tlenowej – tlenowe wtłaczanie w skórę substancji aktywnych i odżywczych pochodzących z odpowiednio dobranej ampułki zabiegowej.

AQUALUX H2 EXCLUSIVE to:

 1. Kompleksowość - jedna wizyta w gabinecie kosmetycznym to aż 6 etapowa terapia zabiegowa, zapewniająca kompleksową regenerację skóry.
 2. Połączenie dwóch hitowych technologii - terapii wodorowej oraz dotlenienia z efektem Bohra
 3. Natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu!
 4. Unikalne kapsułki zabiegowe skoncentrowane na odnowie oraz rozjaśnieniu skóry
 5. Bezpieczeństwo, bezinwazyjność i bezbolesność
 6. Brak okresu rekonwalescencji pozabiegowej
 7. Neutralizacja szkodliwych wolnych rodników
 8. Spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i napięcie skóry

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Częstotliwość ultradźwięków: 1 MHz - 3 MHz.

Rodzaj RF: Bi-polar; Multi-polar.

Wyświetlacz: dotykowy LCD 10,4 cale.

Moc urządzenia: <350W.

Napięcie: 100V - 240V; 50Hz-60Hz.

Ciśnienie terapii wodorowej: 90KPa.

Temperatura głowicy "Hot&Cold": 0 st. C - 45 st. C.

PRZY ZAKUPIE URZĄDZENIA Z NASZEJ DYSTRYBUCJI GWARANTUJEMY:

Transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce.

Profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości AQUALUX H2 EXCLUSIVE.

Materiały szkoleniowe (skrypt szkoleniowy, karty pacjenta).

Renomowany certyfikat uprawniający do obsługi AQUALUX H2 EXCLUSIVE.

Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Opiekę po sprzedaży i fachowe doradztwo, wsparcie marketingowe (ulotki, zdjęcia).

Nasze partnerstwo.

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

AquaLux H2 Exclusive - Kombajn 7 w 1

AquaLux H2 Exclusive - Kombajn 7 w 1

AQUALUX H2 EXCLUSIVE - Coś więcej niż zwykła terapia wodorowa! Niezwykłe połączenie działania wodoru i efektu Bohra w jednym urządzeniu, wspierane działaniem dodatkowych technologii zwiększających efekty zabiegowe.

23 innych produktów w tej samej kategorii: