O nas

Image Group to lider sprzedaży profesjonalnych kosmetyków i nowoczesnych urządzeń w przystępnych cenach i najwyższej jakości.

logotypy_zlote-3.png

Już od 1996 roku działamy na rynku kosmetycznym, kosmetologicznym i medycyny estetycznej. Wprowadzamy na rynek najnowsze technologie i innowacyjne kosmetyki. Prężnie rozwijamy nasz dział dystrybucji. Jesteśmy otwarci i chętni do nawiązywania nowych kontaktów handlowych. Dzielimy się naszymi doświadczeniami. Stawiamy na ciągły rozwój, jakość naszych produktów i wysoki standard obsługi klienta.

Nasz zespół składa się z fachowców ds. marketingu, świetnych szkoleniowców, kosmetologów, lekarzy i inżynierów serwisu.

KOSMETYKI PROFESJONALNE

Proponujemy Państwu kosmetyki profesjonalne, dedykowane wszystkim nowoczesnym gabinetom, które cenią sobie skuteczność oferowanych zabiegów i ekonomiczne podejście do produktu.

Nasze marki kosmetyków:

logotypy_zlote-3.pngMarka kosmetyków pielęgnacyjnych na twarz i ciało tworzona z ogromną pasją przez Image dla szerokiego grona profesjonalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysokojakościowych i bezpiecznych produktów z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z dziedziny biotechnologii i kosmetologii medycznej.
Do produkcji kosmetyków używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury są oryginalne i niepowtarzalne.


o_logotypy_zlote-4.pngJest producentem ampułek stosowanych w pielęgnacji i leczeniu różnych defektów estetycznych twarzy i ciała. Ampułki IBCN przeznaczone są do mezoterapii mikroigłowej (meso rollery, meso peny), mezoterapii bezigłowej (elektroporacja), sonoforezy, jonoforezy i wielu innych zastosowań np. po zabiegu mikrodermabrazji, oksybrazji.


PROFESJONALNA APARATURA KOSMETYCZNO – MEDYCZNA

Poza tym oferujemy szeroką gamę nowoczesnych urządzeń kosmetycznych i medycznych.

Możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami dla naszych urządzeń: „Złoty Krokus” dla urządzenia Elite Shape, „Złoty medal Targów Poznańskich” dla urządzenia Lipo Freeze, „Złoty medal – Produkt Roku” na Targach w Sosnowcu dla urządzenia IPL Top Laser.

Nasze marki urządzeń:

logo_gold-top.pngKierując się zapotrzebowaniem rynku medycyny estetycznej oraz kosmetycznego, powstała marka wyjątkowa - TOP TECHNOLOGY. Jest zwieńczeniem pracy najlepszych specjalistów, inżynierów z Hiszpanii oraz z Polski, którzy stworzyli zupełnie nową jakość. Specjalnie opracowane programy zabiegowe, po konsultacjach z najlepszymi specjalistami w branży dały wyjątkowe rezultaty. Pozwalają osiągnąć najwyższe parametry, za czym idzie niespotykana skuteczność zabiegów. Nigdy dotąd rezultaty nie były tak zadowalające.

Jakość przede wszystkim – stwierdzenie stało się dewizą marki. Komponenty i technologie, dzięki którym powstają urządzenia, dają gwarancję użyteczności przez długie lata. Najwyższa jakość wykonania i wyjątkowy design pozwalają budować przewagę konkurencyjną marki TOP TECHNOLOGY.


PROFESJONALNE SZKOLENIA W NOWOCZESNYM CENTRUM SZKOLENIOWYM IMAGE

pokaz1.jpg pokaz2.jpg pokaz3.jpg pokaz3.jpg

Image Group pragnie podzielić się z profesjonalistami z branży kosmetycznej swoją wiedzą i doświadczeniem. W związku z tym zaprasza wszystkich na profesjonalne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Image. Szkolenia przeprowadzane są według innowacyjnych i najbardziej efektownych metod nauczania. Prowadzone są w formie wykładów opartych na skrypcie szkoleniowym opracowanym przez specjalistów i instruktorów Image, a także projekcji multimedialnych. Szkolenia przeznaczone są dla osób zawodowo zajmujących się kosmetyką, które pragną rozwinąć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne, pozwalające na wprowadzenie innowacyjnych metod wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Zapraszamy do współpracy.