Kosmetyki  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MedBeauty
  MedBeauty to marka która powstala  na bazie francuskiego rynku kosmetycznego. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej.

  Medbeauty swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim wysokiej wiedzy, starannemu przygotowaniu pracowników oraz ciągłemu monitorowaniu rynku na każdym etapie wdrażania i realizacji nowego projektu. Wszystkie preparaty opracowane są w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii i medycyny. Do produkcji preparatów używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury preparatów przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów.

 • Institute BCN

  Institute Bcn to hiszpańska firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca preparaty, stosowane w leczeniu i pielęgnacji różnych defektów estetycznych ciała i twarzy. Dzięki tym specjalistycznym ampułkom możemy zaproponować zabiegi, które przynoszą spektakularne korzyści w leczeniu cellulite, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, spłycaniu rozstępów i blizn, naczyń krwionośnych, zmarszczek, przebarwień skóry, trądzika pospolitego oraz zmniejszaniu obrzęków.

 • VOESH
 • Lakiery Hybrydowe RNK

  Firma Image Group wprowadziła nowoczesna kolekcję lakierów hybrydowych RNK BEAUTY GELPOLISH jest spełnieniem kobiecych marzeń kochających trwały manicure i pedicure w fantastycznych kolorach. Dzięki swojej konsystencji są łatwe w aplikacji i wyjątkowo wydajne. Kolejną zaletą jest ich pojemność, aż 10 ml!

  Znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość, połysk i odporność za czynniki zewnętrzne. W ofercie RNK BEAUTY GELPOLISH dostępne jest ponad 120 przepięknych kolorów do wyboru! W skład linii lakierów hybrydowych RNK BEAUTY GELPOLISH wchodzą również bazy i topy. Ich innowacyjna formułą daje gwarancję 100% przyczepności zarówno do naturalnej płytki jak również do tipsów oraz paznokci żelowych.

 • Zestawy Prezentowe
 • Akcesoria