Urządzenia  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Top Technology
  Kierując się zapotrzebowaniem rynku medycyny estetycznej oraz kosmetycznego, powstała marka wyjątkowa - TOP TECHNOLOGY. Jest zwieńczeniem pracy najlepszych specjalistów, inżynierów z Hiszpanii oraz z Polski, którzy stworzyli zupełnie nową jakość.
  Specjalnie opracowane programy zabiegowe, po konsultacjach z najlepszymi specjalistami w branży dały wyjątkowe rezultaty. Pozwalają osiągnąć najwyższe parametry, za czym idzie niespotykana skuteczność zabiegów. Nigdy dotąd rezultaty nie były tak zadowalające.

  Jakość przede wszystkim – stwierdzenie stało się dewizą marki. Komponenty i technologie, dzięki którym powstają urządzenia, dają gwarancję użyteczności przez długie lata. Najwyższa jakość wykonania i wyjątkowy design pozwalają budować przewagę konkurencyjna marki TOP TECHNOLOGY.

  Polsko-hiszpańska koncepcja weszła przebojem na rynek. Może pochwalić się już pierwszym osiągnięciem – sprzętem LIPO FREEZE – urządzenie jedyne w swoim rodzaju, zapewniające doskonałe możliwości. Zabiegi na ciało od tej pory będą stanowić chlubę Twojego gabinet! LIPO FREEZE pozwala na wykonywanie nowoczesnych zabiegów, które dają najlepsze rezultaty.

 • Lasery/IPL
 • Aparatura
 • Dzierżawa