SLIM CONTOUR 6D Zobacz większe

SLIM CONTOUR 6D - endermomasaż

Nowy

SLIM CONTOUR 6D - świeże podejście w konturowaniu ciała!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Nowość w ofercie TopTechnology!

SLIM CONTOUR 6D - świeże podejście w konturowaniu ciała! HIT SEZONU!

Przedstawiamy Państwu najnowsze rozwiązanie w terapii konturowania ciała. SLIM CONTOUR 6D zapewnia takie efekty jak: relaksacja i odmłodzenie skóry, modelowanie i konturowanie ciała, redukcję zmarszczek i redukcję tkanki tłuszczowej.

Najnowsza technologia wykorzystywana do kształtowania sylwetki ciała oraz poprawy owalu twarzy stanowi połączenie lipoterapii podciśnieniowej, fali radiowej, światła podczerwonego INFRARED (lasera biostymulacyjnego) oraz samobieżnych rolek.

Terapia próżniowa oraz specjalnie zaprojektowane samobieżne rolki emitujące falę radiową (RF) dają możliwość działania głębokim gorącem 5- 15 mm w głąb skóry. W tym samym czasie fałd skórny jest zasysany, mechaniczne rolki masują i wysyłają jednocześnie na tą powierzchnię impulsy RF. Zwiększa się radykalnie metabolizm, co daje zmniejszenie rozmiarów komórek tłuszczowych. Zwiększenie przepływu krwi daje lepszą przyswajalność dostarczanych skórze produktów, a jednocześnie łatwiejsze usuwanie produktów ubocznych przemiany materii. Takie połączenie daje zdecydowanie szybsze i efektywniejsze rezultaty w kształtowaniu sylwetki.

Dzięki zastosowaniu zasysania i wysyłaniu w tym samym czasie impulsów RF, możemy skutecznie oddziaływać na powierzchnie trudnodostępne jak okolice oczu. RF działa tylko na powierzchnię, która w danym momencie znajduje się w obrębie głowicy zabiegowej, więc nie ma niebezpieczeństwa negatywnego oddziaływania np. na oko.

Technologie wykorzystywane w urządzeniu to:

Światło podczerwone INFRARED (laser biostymulujący) - efekt biologiczny laserów biostymulujących to głównie poprawa powierzchownego mikrokrążenia, przyspieszenie gojenia ran i powierzchownych urazów, przyspieszenie gojenia powierzchownie leżących ścięgien i małych stawów, zwiększenie elastyczności małych mięśni i skóry (np. działanie likwidujące zmarszczki), działanie przeciwzapalne w stosunku do skóry i tkanki podskórnej.

Radiofrequency Bipolar (RF) - podwyższenie temperatury głębokich warstw skóry o 5-7 stopni, działanie tzw. głębokim gorącem. RF działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Spektakularnie zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. W efekcie poprawia się jakość skóry ciała, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz wypłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż Radiofrequency absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka. Fala radiowa działa przyczynowo, ujędrnia i zagęszcza skórę, odwraca skutki starzenia się.

Masaż podciśnieniowy - terapia próżniowa to nieinwazyjna, czyli nieoperacyjna metoda polegająca na zasysaniu próżnią powierzchniowych warstw skóry. Zasysanie otwiera naczynia krwionośne zamknięte przez siłę pompującą serca, co prowadzi w ciągu życia pacjenta do miejscowego gromadzenia się tłuszczu, cellulitu i innych zmian oraz patologii tkanki łącznej. Kiedy naczynia krwionośne są otwarte, podciśnienie zwiększa potencjał tlenu i składników odżywczych otrzymywanych przez powierzchniowe tkanki skóry i równocześnie zwiększa szybkość usuwania toksyn z komórek. Dzięki ciągłemu ssaniu uzyskujemy mechaniczny drenaż limfatyczny.

Lipokawiatacja - wysyłane ultradźwięki na zewnętrzną powierzchnię skóry powodują ciśnienie (zmiany w śródmiąższowym płynie tkanki tłuszczowej), generując pęcherzyki, które implodują, czyli ulegają rozpadowi. To wysokie ciśnienie niszczy adipocyty. Zawartość tłuszczu w tych komórkach jest sfragmentowana i naturalnie wyeliminowana przez układ moczowy i limfatyczny.

Widoczne efekty przy zabiegach na twarz:

 1. Lifting (likwidacja zwiotczeń): poprawa napięcia policzków; likwidacja tzw. „chomików”; redukcja zwisającego podbródka;
 1. Spłycenie zmarszczek: wypłycanie fałdów nosowo-wargowych; redukcja zmarszczek marionetki; spłycenie zmarszczek wokół oczu; zmniejszenie efektu tzw. worków i cieni pod oczami.
 1. Wzmocnienie odporności skóry: poprawa krążenia krwi (lepsze odżywienie tkanek); odprężenie mięśni twarzy (łagodniejsze rysy twarzy); spłycanie blizn.

Widoczne efekty przy zabiegach na ciało:

 1. Działanie fizjologiczne: drenaż limfatyczny tkanki łącznej; przyspieszenie procesów przemiany materii; zwiększenie dostaw tlenu i substratów energetycznych; zwiększenie przepływu krwi i limfy; pobudzenie przemiany materii w komórkach; poprawa napięcia mięśniowego; działanie przeciwbólowe i rozluźniające napiętych mięśni; przyspieszenie procesów gojenia się tkanek; likwidacja cellulitu (wszystkie stopnie); likwidacja tkanki tłuszczowej; wymodelowanie sylwetki; zmniejszenie blizn i rozstępów; zmniejszenie obrzęków.

Parametry techniczne SLIM CONTOUR 6D

Ekran

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,4 cala

Liczba głowic

4 głowice zabiegowe

Ekran na głowicach

Wymiary 2,8 cala x 3,5 cala

Wymiary głowic

 • mała głowica: 4,5/9,0 mm; 9,0/3,0 mm; 6,0 / 25 mm
 • średnia głowica: 30,0mm / 44,0mm
 • duża głowica: 40,0 / 66,0 mm
 • głowica do kawitacji: 90,0 / 120,0 mm

Długość fali IR

940 nm

Szerokość impulsu

Od 1s do 8s

Częstotliwość ultradźwięków

40 kHz

Częstotliwość RF

2 MHz

Moc wejściowa

800 W

Zasilanie

AC110V/60HZ lub AC220V/50HZ

Rozmiar urządzenia

532mm / 537mm / 1130mm

Waga

50kg

Przy zakupie gwarantujemy:

 • Transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
 • Profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości Elite Shape Face &Body
 • Materiały szkoleniowe (skrypt szkoleniowy, karty pacjenta )
 • Renomowany certyfikat uprawniający do obsługi Elite Shape
 • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Opiekę po sprzedaży i fachowe doradztwo, wsparcie marketingowe
 • Nasze partnerstwo

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

SLIM CONTOUR 6D - endermomasaż

SLIM CONTOUR 6D - endermomasaż

SLIM CONTOUR 6D - świeże podejście w konturowaniu ciała!

23 innych produktów w tej samej kategorii: