HIFU 5D EXCLUSIVE

Nowy

HIFU 5D czyli ponadczasowa technologia, przywróci skórze naturalne piękno. Teraz w dwóch wersjach – zdecyduj, czy skonfigurujesz własne HIFU 5D EXCLUSIVE, które możesz rozbudować o dodatkowe głowice, zaprojektowane m.in. do terapii w newralgicznych miejscach okolicy oczu lub obszarach ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej. HIFU 5D pozwoli wprowadzić ofertę zabiegową Twojego salonu na nowy poziom.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

HIFU 5D EXCLUSIVE

Nazwa HIFU czyli High Intensity Focused Ultrasound, oznacza działanie poprzez skoncentrowane i intensywne fale ultradźwiękowe. Energia fali ultradźwiękowej wprawia komórki w drgania, powoduje to ich rozgrzanie do temp. 60-70 oC, co prowadzi do koagulacji tkanek i stymulacji włókien kolagenowych.

Podczas zabiegu przy jednym przyłożeniu głowicy wykonywany jest jeden strzał, który wykonuje 11 linii HIFU 5D EXCLUSIVE, czyli 10 mm szerokości zabiegu, dzięki temu otrzymujemy lepsze i szybsze efekty zabiegu.

Zabieg pozwala działać zarówno na skórę (poprawa napięcia), tkankę podskórną (poprawa gęstości), jak i tkankę tłuszczową (rozpuszczanie jej w bardzo bezpieczny sposób, napięcie zwiotczałych powięzi).

W tkankach na tym obszarze powstają dwa zjawiska fizyczne:

 • efekt termiczny - na skutek absorpcji przez komórki fal ultradźwiękowych, kumulowane jest ciepło powodujące koagulację tkanek. Fala przenika przez warstwy naskórka (nie uszkadzających ich) i działa na określonych głębokościach, gdzie podgrzewa tkankę do 60-700C.
 • efekt mechaniczny- wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórek i narastanie ciśnienia w ich wnętrzu prowadzi do niszczenia struktur tkankowych. (W fazie po zabiegowej prowadzi do ich odbudowy).

Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS (powierzchniowy układ mięśniowo – nerwowy). Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. Urządzenie w technologii HIFU zapewnia efektowne, bezpieczne i bezbolesne odmłodzenie skóry. Technologia ta znana jest w medycynie od 20 lat i wykorzystywana jest z w leczeniu nowotworów, w szczególności raka prostaty. Ogniskowanie ultradźwiękowe dociera do warstwy SMAS za pomocą specyficznych ultradźwięków o wysokiej energii. Kompleksowo rozwiązuje problemy zwiotczenia i relaksacji twarzy, zapewniając najlepszy efekt kształtowania, napinania i zagęszczania skóry.

System HIFU 5D EXCLUSIVE jest wskazany do stosowania jako nieinwazyjny dermatologiczny zabieg estetyczny w celu: redukcji zmarszczek, napięcia zwiotczałej skóry szyi (zabieg tzw. „szyję indyka”), uniesienia policzków, brwi i powiek, poprawy linii żuchwy, ujędrnienia dekoltu, wygładzenia skóry, poprawy konturu ciała.

Zalety technologiczne

Maksymalna powierzchnia zabiegowa - twarz i szyja:

Długość 25mm / szerokość 1mm-10mm / głębokość 1,0mm; 3,0mm; 4,5mm

Maksymalna powierzchnia zabiegowa – ciało:

Długość 25mm / szerokość 1mm-20mm / głębokość 6,0mm; 8,0mm; 10,00mm; 13,00mm; 16,00mm

Użytkownik może dostosować parametry do wymagań. Powierzchnia jednego strzału jest większa od innych urządzeń tego typu, dzięki czemu nie tylko skraca czas trwania zabiegu na twarzy, szyi i ciele, ale także sprawia, że punkty strzału na skórze będą bardziej jednolite i zapewnią lepszy efekt.

HIFU 5D zapewnia najbardziej zaawansowaną technologię, precyzyjnie pracując na różnych głębokościach skóry, w zależności od stanu skóry. Podczas zabiegu moc urządzenia delikatnie przenika przez skórę, nie powodując absolutnie żadnego uszkodzenia. Głębokość, na jaką oddziałuje głowica, dostosowuje się indywidualnie, zapewniając klientowi pełen komfort zabiegu. Działa na kolagen, włókna kolagenowe, a bodziec termiczny oddziałuje na warstwę tłuszczu i SMAS.

Dodatkowe głowice EXCLUSIVE

Głowica Vmax

Głowica VMax zapewnia bezinwazyjny lifting twarzy. Głowica VMax wnika od 3,5mm do 4,5 mm w głąb skóry, znacznie głębiej niż lasery. Zwiększa produkcję kolagenu, co sprzyja zwiększeniu elastyczności i napięcia skóry. Głowica VMax posiada 2 główne tryby: spalanie tkanki tłuszczowej i lifting oraz 6 funkcji upiększających: usuwanie zmarszczek, modelowanie twarzy, usuwanie komórek tłuszczowych i cellulitu oraz zwiększenie elastyczności skóry.

Zalecane obszary zabiegowe dla stosowania głowicy VMax to przede wszystkim twarz, okolice oczu, nos, linia żuchwy, podbródek i dekolt. Korzyści ze stosowania głowicy to brak okresu rekonwalescencji, minimalny dyskomfort pacjenta, ultradźwięki nie naruszają powierzchni skóry dzięki czemu brak nacięć i szwów, bezpieczeństwo, krótszy czas trwania terapii.

Głowica Liposonix

Głowica waginalna

Głowica waginalna wysokiej klasy przeznaczona jest do estetycznych zabiegów intymnych, dzięki której uzyskamy efekt wyraźnego obkurczenia ścian pochwy. Technologia zogniskowanych ultradźwięków zapewni głębokie wnikanie energii, bezpośredni dostęp do warstwy SMAS skóry, dzięki czemu następuje pobudzenie włókien kolagenowych i uelastycznienie skóry. Głowica zapewnia zabiegi bez ran, bez okresu rekonwalescencji, bez krwawienia, bez wykonywania zabiegów powtarzających.

Wskazania i efekty

System HIFU 5D EXCLUSIVE przeznaczony jest dla osób o skórze wiotkiej, które nie chcą poddawać się zabiegom i liftingom inwazyjnym. Efekty utrzymują się od 18 miesięcy do nawet dwóch lat. Można też stosować HIFU razem z innymi metodami ujędrniania i liftingu. Jest wskazany do stosowania jako nieinwazyjny dermatologiczny zabieg estetyczny w celu:

 • usuwania zmarszczek: zmarszczki na czole, cienie pod oczami, zmarszczki wokół ust, zmarszczki na szyi,
 • liftingu: podwójny podbródek, obwisłe policzki, opadające kąciki oczu, linia brwi, ujędrnienie dekoltu
 • przywrócenia konturu twarzy: lifting obwisłych obszarów skóry, usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej na twarzy, korekta owalu twarzy,
 • odbudowa elastyczności skóry: stymulacja i regeneracja kolagenu w skórze, rozjaśnienie przebarwień,
 • zabiegi na ciało: redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha/ uelastycznienie skóry na brzuchu np. po ciąży, redukcja cellulitu, ujędrnienie ramion, ud, kolan

Efekty zabiegu HIFU 5D:

 • zagęszczenie skóry
 • zmniejszenie wiotkości
 • wyostrzenie konturu twarzy
 • ujędrnienie skóry na szyi i policzkach
 • uelastycznienie skóry
 • redukcja zmarszczek
 • zmniejszenie porów
 • odmłodzenie

Dane techniczne HIFU 5D

Moc

800 W

Napięcie

AC 100 – 240 V 50/60 Hz

Częstotliwość

4 MHz

Szerokość

1 – 10 mm; regulowana

Długość

5 – 25 mm; regulowana

Wydajność energetyczna

0,2 – 2,0 J/cm2

Ilość strzałów / kartridż

20000 linii

Kartridże

1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm; 13,0mm

Waga netto

25kg

Wymiary

400mm / 350mm / 1060mm

Przy zakupie gwarantujemy:

 • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
 • profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości urządzenia
 • materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)
 • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • nasze partnerstwo
 • opiekę po sprzedaży
 • fachowe doradztwo

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

HIFU 5D EXCLUSIVE

HIFU 5D EXCLUSIVE

HIFU 5D czyli ponadczasowa technologia, przywróci skórze naturalne piękno. Teraz w dwóch wersjach – zdecyduj, czy skonfigurujesz własne HIFU 5D EXCLUSIVE, które możesz rozbudować o dodatkowe głowice, zaprojektowane m.in. do terapii w newralgicznych miejscach okolicy oczu lub obszarach ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej. HIFU 5D pozwoli wprowadzić ofertę zabiegową Twojego salonu na nowy poziom.

23 innych produktów w tej samej kategorii: