MAGNETIC SCULP 2H Zobacz większe

MAGNETIC SCULP 2H - elektromagnetostymulacja (wersja nablatowa)

Nowy

Fala elektromagnetyczna MAGNETIC SCULP 2H to bezinwazyjny system do stymulacji mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej, wpływa na wzrost jędrności muskulatury, wyszczuplając talię i rzeźbiąc brzuch. Skoncentrowana stymulacja magnetyczna wywołuje intensywne skurcze, które wpływają na mięśnie, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych. Tkanka tłuszczowa zostaje widocznie zredukowana.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NOWOŚĆ 2021!

FALA ELEKTROMAGNETYCZNA W NAJLEPSZYM WYDANIU - MAGNETIC SCULP 2H!

TYLKO TERAZ W NOWYM WYDANIU - WERSJA NASTOLIKOWA Z 2 PADAMI

Elektroterapia MAGNETIC SCULP 2H to bezinwazyjny system do stymulacji mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej. MAGNETIC SCULP 2H wpływa na wzrost jędrności muskulatury, wyszczuplając talię i rzeźbiąc brzuch. Skoncentrowana stymulacja magnetyczna wywołuje intensywne skurcze, które wpływają na mięśnie, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych. Działania te sprawiają, że tkanka tłuszczowa zostaje widocznie zredukowana.

Elektrostymulacja MAGNETIC SCULP 2H przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała pacjenta. Pady zabiegowe z elektrodami mocuje się, za pomocą opasek zapinanych na rzepy, w punktach motorycznych ciała – miejscach wnikania nerwów do mięśnia. Dzięki impulsom, wywoływanym przez prąd o niskiej częstotliwości, dochodzi do skurczu mięśni, podobnego do tego, jaki następuje podczas ćwiczeń i wysiłku fizycznego. Elektroterapia zwiększa sprawność mięśni i zmniejsza obwód tkanki tłuszczowej. Można przeprowadzać ją na wszystkich częściach ciała, jednak najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej uwidocznią się na brzuchu oraz udach. Zabieg stosowany u kobiet również w celu uniesienia pośladków.

Elektrostymulacja działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołuje bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg ten jest przyjemny, po jego wykonaniu nie występują zakwasy. Nie wymaga rekonwalescencji, po zabiegu pacjent może odczuwać jedynie zmęczenie.

DZIAŁANIE MAGNETIC SCULP 2H NA CIAŁO

Wykorzystując technologię SZOKUJĄCEJ TERAPII ELEKTROMAGNETYCZNEJ urządzenie indukuje supramaksymalne skurcze mięśni, nieosiągalny podczas ćwiczeń (lub skurczów dobrowolnych). Podczas normalnego, świadomego skurczu mięśnia, włókna mięśniowe rozluźniają się między każdym bodźcem nerwowym. MAGNETIC SCULP 2H generuje impulsy z tak szybką częstotliwością, że nie pozwala na fazęrelaksacji. Supramaksymalne skurcze powodują zwiększone uwalnianie adrenaliny, co skutkuje intensywną lipolizą w komórkach tłuszczowych. Poddana supramaksymalnym skurczom tkanka mięśniowa zmuszona zostaje do adaptacji, reagując głęboką przebudową swojej wewnętrznej struktury, dochodzi do rozbudowy mięśni oraz spalania tłuszczu.

Poddana bardzo silnym skurczom tkanka mięśniowa jest zmuszona przystosować się do tak ekstremalnych warunków. Mięsień zaczyna przebudowywać swoją wewnętrzną strukturę poprzez namnażanie włókien i ich wzrost. MAGNETIC SCULP 2H wykorzystuje określony zakres częstotliwości, który nie pozwala na rozluźnienie mięśni między dwiema kolejnymi stymulacjami.

OBSZARY ZABIEGOWE

Brzuch: redukcja tkanki tłuszczowej, budowa bardziej zarysowanych mięśni, poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała);

Pośladki: podniesienie obwisłych pośladków, lifting pośladków bez ingerencji chirurgicznej , budowa mięśni pośladków, wyszczuplenie i redukcja obwodów przy otyłości;

Uda: redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa umięśnienia nóg;

Ramiona: redukcja tzw. pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu, redukcja tkanki tłuszczowej

Mięsień zmuszony jest do pozostawania w stanie skurczu przez wiele sekund. Przy wielokrotnym wystawianiu na takie warunki tkanka mięśniowa jest obciążona i zmuszona do adaptacji. Ostatnie badania wykazały, że u osób, u których wykonano całą serię zabiegów, zaobserwowano średnio 15-16% wzrost grubość mięśnia brzucha na 1 do 2 miesięcy od ostatniego zabiegu.

Optymalne efekty uzyskamy po serii 6-8 zabiegów po 30min. w ciągu 4-5 tygodni, w odstępach 2-3 dniowych (rekomendowana seria 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie). Rezultaty serii zabiegów zależne są od aktywności fizycznej i predyspozycji.

DZIAŁANIE MAGNETIC SCULP 2H

NOWA OPCJA DODATKOWA - MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA URZĄDZENIA W SPECJALNE SIEDZISKO

Siedzisko przeznaczone jest to wykonania zabiegów stymulujących mięśnie Kegla.

NOWE MOŻLIWOŚCI! TERAZ MAGNETIC SCULP Z JESZCZE LEPSZYMI EFEKTAMI ZABIEGOWYMI!

Skonfiguruj Twój system Magnetic Sculp i rozszerz jego możliwości zabiegowe - oferujemy dodatkową opcję rozszerzenia technologi urządzenia o falę radiową RF! Jednoczesne działanie tych dwóch technologi podczas jednego zabiegu zwiększa rezultaty: aż do 25% wzrostu mięśni i do 30% tkanki tłuszczowej!

PRZY ZAKUPIE GWARANTUJEMY:

  • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
  • profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości urządzenia
  • materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)
  • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi
  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • nasze partnerstwo
  • opiekę po sprzedaży
  • fachowe doradztwo

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

MAGNETIC SCULP 2H - elektromagnetostymulacja (wersja nablatowa)

MAGNETIC SCULP 2H - elektromagnetostymulacja (wersja nablatowa)

Fala elektromagnetyczna MAGNETIC SCULP 2H to bezinwazyjny system do stymulacji mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej, wpływa na wzrost jędrności muskulatury, wyszczuplając talię i rzeźbiąc brzuch. Skoncentrowana stymulacja magnetyczna wywołuje intensywne skurcze, które wpływają na mięśnie, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych. Tkanka tłuszczowa zostaje widocznie zredukowana.

23 innych produktów w tej samej kategorii: