MegaOXY Next Generation - PREMIERA 2021! Zobacz większe

MegaOXY Next Generation - PREMIERA 2021!

Nowy

MEGA OXY Next Generation to kombajn kosmetyczny klasy premium, którego wiodącymi technologiami są oxybrazja oraz infuzja tlenowa. Jedno urządzenie, które umożliwi rozszerzenie oferty gabinetu o nowe usługi. MEGA OXY Next Generation to sprawdzone i niezastąpione technologie w jednym urządzeniu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Nowość! MEGA OXY NEXT GENERATION - połączenie infuzji tlenowej i oxybrazji w nowej odświeżonej i rozszerzonej o nowe głowice formie!

MEGA OXY Next Generation to kombajn kosmetyczny klasy premium, którego wiodącymi technologiami są oxybrazja oraz infuzja tlenowa. Jedno urządzenie, które umożliwi rozszerzenie oferty gabinetu o nowe usługi. MEGA OXY Next Generation to sprawdzone i niezastąpione technologie w jednym urządzeniu.

MEGA OXY Next Generation cechuje:

 • 8 calowy kolorowy ekran dotykowy, piękny interfejs, prosta i wygodna obsługa,
 • wbudowana sprężarka tlenu, w pełni zaspokajająca potrzeby zabiegowe,
 • stabilność ciśnienia wyjściowego tlenu zapewnia spójność oraz ciągłość pracy podczas wykonywanego zabiegu. Pozwala to uniknąć niedogodności związanych z użyciem zewnętrznej butli z tlenem i ewentualnego niezadowalającego efektu końcowego.
 • posiada system kontroli przepływu cieczy, którym można regulować podaż i przepływ wody w zależności od miejsca zabiegu oraz rodzaju zabiegu.
 • system kontroli ciśnienia wyjściowego cieczy oraz tlenu daje lepsze efekty zabiegu i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo. Zawór regulacji ciśnienia pomaga regulować wydajność cieczy w zależności od miejsca zabiegu oraz rodzaju zabiegu.
 • głowica zasysająca posiada aż 8 końcówek z różnym ułożeniem, aby jak najlepiej dopasować je do stanu skóry.
 • połączone działanie ultradźwiękow z liftingiem falą radiową pozwala osiągnąć skórze stan oczyszczenia, rewitalizacji, ujędrnienia i upiększenia.

Technologie MEGA OXY Next Generation

Oczyszczanie / peeling wodny – uwodniony system peelingujący (hydrapeeling próżniowy), który zapewnia dokładne oczyszczenie, nawilżenie i rozświetlenie skóry. Hydrapeeling jednocześnie złuszcza martwy naskórek i dostarcza do skóry substancji aktywnych zawartych w serum zabiegowym. To nieinwazyjna, nie-chirurgiczna metoda, która przynosi natychmiastowe rezultaty. Działa oczyszczająco, nawilżająco, kojąco, reguluje wydzielanie łoju, rozjaśnia skórę. Jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej.

Oxybrazja – peeling wodno - tlenowy – ultra cienka dysza zabiegowa rozpyla cząsteczki wody wielkości ok. 50µm - 80µm (mniejsze niż średnica porów). Usuwa z powierzchni skóry beztlenowe prątki, dokładnie oczyszcza pory, co skutecznie sprawdza się np. w terapii trądziku. Oczyszczanie skóry przy jednoczesnym usuwaniu alergenów, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum przynosi bardzo dobre efekty. Dodanie do płynu bazowego składników odżywczych może skutecznie poprawić stabilność skory i poprawić jej metabolizm. zmieszane cząsteczki wody, tlenu i substancji odżywczych działają w synergii tak, aby dogłębnie oczyścić i odmłodzić skore. Działanie oxybrazji na skórę może skutecznie zastąpić oczyszczanie manualne oraz masaż.

Infuzja tlenowa – bazuje na użyciu tlenu oraz aktywnych składników skoncentrowanych w serum. To czysty masaż tlenowy odżywiający skórę i zapewniający jej kompleksową regeneracje. Tak przygotowana skóra będzie w maksymalnym stopniu wchłaniała składniki odżywcze z produktów pielęgnacyjnych. Idealne rozwiązanie problemu niedotlenienia skóry. pobudzony metabolizm komórkowy natychmiast przywraca skórze zdrowy wygląd, blask i nawilżenie.

Ultradźwięki – głęboko penetrujące ultradźwiękowe fale o wysokiej częstotliwości zapewniają delikatny masaż komórek skory, wspomagają krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, przyspieszają metabolizm a tym samym wpływają na szybsze usuwanie z organizmu obumarłych komórek i toksyn.

Multipolar RF – nieinwazyjna technologia multipolarnych fal radiowych, głowica może emitować fale radiowe z wibracjami. Pod wpływem wytwarzanego przez głowicę ciepła, miedzy 50° a 60°C dochodzi do kurczenia się włókien kolagenowych, ich remodelingu oraz regeneracji co daje rezultaty ujędrniające skórę oraz redukujące zmarszczki i oznaki starzenia. Energia biotermalna, zwiększając temperaturę ciala przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w ciele i poprawy krążenia limfatycznego.

Głowica „ciepło / zimno” – japońscy badacze wykazali, że wielokrotne temperatury 40°C wpływa na wzmocnienie elastyczność skóry, co z kolei zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zabieg głowicą osiągającą 40° pomaga rozszerzyć pory, co sprzyja ich dalszemu dokładnemu oczyszczeniu. Zabieg chłodzący natychmiast zwęża pory skóry i zatrzymuje wodę oraz substancje odżywcze w głębokich warstwach skóry. Wrażliwość skóry zarówno na ciepło jak i zimno w zakresie od 5°C do 40°C, które można stosować naprzemiennie wywołując szybkie rozkurczanie się i kurczenie skóry, stymuluje krążenie krwi w głębszych warstwach skóry, przyśpiesza metabolizm komórkowy, skutecznie zwalcza cienie i worki pod oczami, poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Efekty osiągnięte po zabiegu na twarz i szyję:

 • wypełnienie zmarszczek
 • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzenie okolic oczu
 • wypełnienie ust
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd

Efekty osiągane po zabiegu na ciało:

 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • zmiejszenie i likwidacja blizn i rozstępów
 • redukcja innych niedoskonałości skóry

Preparaty do infuzji tlenowej:

Infuzja tlenowa to zabieg, który wymaga najwyższej jakości preparatów zabiegowych. Ampułki Institute BCN oraz medbeauty gwarantują najlepszą jakość.

Institute Bcn to hiszpańska firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca preparaty, stosowane w leczeniu i pielęgnacji różnych defektów estetycznych ciała i twarzy. Dzięki tym specjalistycznym ampułkom możemy zaproponować zabiegi, które przynoszą spektakularne korzyści w leczeniu cellulite, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, spłycaniu rozstępów i blizn, naczyń krwionośnych, zmarszczek, przebarwień skóry, trądzika pospolitego oraz zmniejszaniu obrzęków.

Medbeauty to marka która powstala  na bazie francuskiego rynku kosmetycznego. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej.

Medbeauty swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim wysokiej wiedzy, starannemu przygotowaniu pracowników oraz ciągłemu monitorowaniu rynku na każdym etapie wdrażania i realizacji nowego projektu. Wszystkie preparaty opracowane są w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii i medycyny. Do produkcji preparatów używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury preparatów przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów.

PRZY ZAKUPIE GWARANTUJEMY:

 • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
 • profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości urządzenia
 • materiały szkoleniowe (skrypt + karty pacjenta)
 • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • nasze partnerstwo
 • opiekę po sprzedaży
 • fachowe doradztwo

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

MegaOXY Next Generation - PREMIERA 2021!

MegaOXY Next Generation - PREMIERA 2021!

MEGA OXY Next Generation to kombajn kosmetyczny klasy premium, którego wiodącymi technologiami są oxybrazja oraz infuzja tlenowa. Jedno urządzenie, które umożliwi rozszerzenie oferty gabinetu o nowe usługi. MEGA OXY Next Generation to sprawdzone i niezastąpione technologie w jednym urządzeniu.

25 innych produktów w tej samej kategorii: