BCN MELANO - Meso koktajl rozjaśniający (1 opak. - 5 fiolek)

bcn melano (1 op)

Nowy

Likwidacja przebarwień skóry twarzy i ciała.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NOWOŚĆ !!!

BCN MELANO – Meso koktajl rozjaśniający

Kierunek zastosowania: likwidacja przebarwień skóry twarzy i ciała.

Skład:

Glutation 600 – to trójpeptyd zbudowany z 3 reszt aminokwasowych: kwasu glutamionowego, cysteiny i glicyny. Glutation występuje we wszystkich komórkach zwierzęcych i roślinnych. Ma właściwości przeciwutleniające. Neutralizuje działanie wolnych rodników, regeneruje komórki, wzmacnia działanie wit. C. Odgrywa istotną rolę w likwidacji przebarwień.

Kwas glikolowy – to kwas alfahydroksyoctowy, otrzymywany z trzciny cukrowej. Posiada najmniejszą masę cząsteczkową spośród kwasów owocowych, dzięki temu może najłatwiej penetrować powierzchnię skóry. Kwas glikolowy normalizuje proces złuszczania skóry. Przyczynia się do właściwej grubości w warstwie naskórka, przywraca gładkość skóry i nadaje jej ładny koloryt. Posiada również właściwości nawilżające i wspomagające odnowę i regenerację skóry .Ma również działanie oczyszczające skórę, złuszcza naskórek i pobudza procesy regeneracyjne. Rewelacyjnie sprawdza się także w przypadku melasmy i plam posłonecznych.

Kwas kojowy - należy do chinonów. Jest stosunkowo młodą substancją wybielającą, gdyż po raz pierwszy jego atuty zostały wykorzystane w 1998 r. w Japonii. Pozyskany został z grzybów gatunku Aspergillus rosnących w kraju Kwitnącej Wiśni na ziarnach kukurydzy. Podobnie jak hidrochinon hamuje enzym tyrozyny i inne enzymy syntezy eumelaniny w melanocytach. Wyłapuje jony metali cynku i miedzi, które uaktywniają biologicznie te enzymy. Stosowany jest do likwidacji przebarwień, ale działa także nawilżająco, odmładzająco i jest „zmiataczem” reaktywnych form tlenu.

Witamina C – hamuje produkcję pigmentu, tym samym jest pomocna w walce z przebarwieniami, rozjaśnia piegi.

Kwas cytrynowy - jest pośrednim metabolitem w cyklu Krebsa. Znajduje się w kosmetykach do wybielania cery oraz usuwania piegów. Otrzymywany jest z owoców cytrusowych.

Przeznaczenie:

  • przebarwienia
  • piegi
  • melasma

Działania niepożądane/ Przeciwwskazania:

  • alergia na jeden ze składników koktajlu.
  • nie należy stosować u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

INCI: Aqua, Glutathione, Kojic Acid, Sodium Hydroxide, Glycolic Acid, Sodium Ascorbate.

Prezentacja:

Meso koktajl rozjaśniający – 5 fiolek x 5 ml

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

BCN MELANO - Meso koktajl rozjaśniający (1 opak. - 5 fiolek)

BCN MELANO - Meso koktajl rozjaśniający (1 opak. - 5 fiolek)

Likwidacja przebarwień skóry twarzy i ciała.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii: