Skin Comfort

Linia Skin Comfort została specjalnie stworzona, aby łagodzić i pielęgnować wyjątkowo delikatną i podatną na czynniki zewnętrzne skórę wrażliwą.

Skóra wrażliwa jest zazwyczaj bardzo cienka i delikatna. Reaguje szybko zarówno na ciepło i zimno, łatwo ulega poparzeniom oraz odmrożeniom. Zazwyczaj jest sucha, delikatna i skłonna do reakcji alergicz...

Linia Skin Comfort została specjalnie stworzona, aby łagodzić i pielęgnować wyjątkowo delikatną i podatną na czynniki zewnętrzne skórę wrażliwą.

Skóra wrażliwa jest zazwyczaj bardzo cienka i delikatna. Reaguje szybko zarówno na ciepło i zimno, łatwo ulega poparzeniom oraz odmrożeniom. Zazwyczaj jest sucha, delikatna i skłonna do reakcji alergicznych. Zmienna temperatura, niektóre detergenty i alkohol mogą być przyczyną podrażnień, które pozostawiają skórę obrzękniętą i zaczerwienioną. Preparaty linii Skin Comfort zostały stworzone by chronić i łagodzić tak delikatną skórę.

Kiedy się starzejemy, proces odnowy komórkowej zostaje znacznie spowolniony, produkcja molekuł prezentujących warstwę hydrolipidową, następuje nadmierna utrata wody, a ochrona przed czynnikami zewnętrznymi zanika całkowicie. W konsekwencji skóra ulega przesuszeniu, ma mniejsza ochronę, a jej wrażliwość wzrasta . Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia: drobne zmarszczki oraz nierówności. Proces ten następuje dużo szybciej niż przy skórach „normalnych”. Środowisko również odgrywa kluczową rolę w uwrażliwianiu skóry. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia, palenie, stres, czy nieregularne spożywanie pokarmów zwiększają liczbę wolnych rodników. Wolne rodniki są główną przyczyna starzenia się skóry, ponieważ niszczą system ochronny skóry, która jest wówczas bardziej narażona na wszelkie niebezpieczeństwa.

Więcej

Skin Comfort  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów