Twarz  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Lab Division HA50X
 • City & Beach - Nowość!
 • Collagen Booster
 • Glyco System
 • Zestawy promocyjne
 • Kianty Viniferin
 • Kianty Experience

  Kianty Experience to wyjątkowa linia pielęgnacyjna do twarzy, stworzona w 2002 roku w Hiszpanii, przez ludzi ceniących dobrodziejstwa natury. Algi i woda morska, esencja życia zaczerpnięta z Bretanii, zostały w wyjątkowy sposób połączone z sokiem z czerwonych winogron, bogatym w aktywne polifenole. Program pielęgnacji twarzy obejmuje zabiegi nawilżające, przeciwzmarszczkowe oraz intensywnie napinające skórę.

  Badania przeprowadzone przez naukowców wykazały, iż populacje regularnie spożywające wino są zdecydowanie mniej narażone na przedwczesny proces starzenia skóry.

 • Cell Activ

  Linia Cell Active to odmładzająca linia oparta na wyciągach z komórek macierzystych kwiatu winorośli i drzewa Sekwoi. Pomiędzy 30 i 40 rokiem życia na naszym ciele zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia. Prawdą jest, że proces ten zaczyna się dużo wcześniej, ale jest niedostrzegalny. Odnowa komórkowa zostaje spowolniona już w 25 roku życia, a czynniki środowiskowe tylko pogarszają sytuację. Skóra nie jest już tak rozświetlona i traci jędrność. Około 30 roku życia, zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki (najczęściej w okolicach oczu- kurze łapki) oraz przebarwienia. Skóra na twarzy i ciele staje się odwodniona, miejsca takie jak: łokcie, kolana i stopy stają się progresywnie suche oraz zaczerwienione.

 • Aqua Genomics

  Skóra ludzka stanowi aktywny organ, dla którego woda stanowi niezbędny składnik do życia. Woda stanowi dla skóry naturalną barierę ochronną oraz umożliwia skórze rozciąganie, nadaje jej elastyczność. Kiedy w organizmie nagle zaczyna jej brakować, bariera skóry tzw. warstwa hydrolipidowa staje się cienka, zniszczona i wysuszona. Niski poziom wody może stanowić również przyczynę powstawania i pogłębiania zmarszczek.

  Na utratę wody w organizmie może mieć wpływ wiele czynników, np. deficyt niektórych substancji, suche powietrze lub zakłócone funkcjonowanie warstw skóry. Aby nie dopuścić do odwodnienia marka Bruno Vassari stworzyła nową ekstremalnie nawilżającą linię: AQUA GENOMICS, której wszystkie preparaty zostały stworzone na podstawie badań kosmetologenomicznych. Główną substancję aktywną preparatów z linii stanowi substancja zwana REVIDRAT®. Jego główną funkcją jest synteza enzymów uczestniczących przy formacji Naturalnych Czynników Nawilżających. Efektem końcowym jest optymalne nawilżenie skóry i natychmiastowa poprawa jej kondycji.

 • AHA

  Linia AHA jak sama nazwa wskazuje została stworzona na bazie kwasów glikolowego i mlekowego. We wczesnych latach 90-tych wiele badań zostało przeprowadzonych na temat alfa-hydrokwasów (AHA), które wykazywały silne właściwoci do odnowy komórkowej. AHA wykazały się wszechstronnością w kosmetyce; są świetnym składnikiem służącym do produkcji produktów odmładzających:

  • Nawilżają skórę
  • Podnoszą poziom odnowy komórkowej
  • Złuszczają górną warstwę naskórka
 • White

  Linia White została stworzona w celu skutecznej redukcji istniejących przebarwień oraz protekcji przed powstawaniem nowych. Jej działanie nie opiera się jedynie na działanie złuszczającym bądź rozjaśniającym. Aktywne substancje zawarte w preparatach intensywnie oddziałują na naturalne procesy fizjologiczne hamując działanie tyrozynazy oraz regulując rozmieszczenie pigmentu w skórze.

  Przebarwienia na skórze mogą pojawić się niezależnie od typu skóry czy wieku. Skóra staje się szczególnie podatna podczas ciąży, problemów z równowagą hormonalną lub poddana działaniom czynników zewnętrznych, takich jak wolne rodniki tlenu. Nieregularna pigmentacja nie tylko wygląda mało estetycznie, ale również sprawia że człowiek wygląda na dużo starszego niż w rzeczywistości jest. Dlatego warto zadbać o swoją skórę już dziś i uwolnić ją od wszelkich przebarwień.

 • Pure Solutions

  Pur Solutions to linia zalecana dla skór mieszanych, tłustych zmagających się z problemem trądziku.

  Ponad 90% nastolatków, 50% dorosłych kobiet i 25% dorosłych mężczyzn zmaga się z problemem skóry tłustej. Problem ten pojawia się najczęściej w okresie wieku młodzieńczego. Jego główną przyczyną jest nadmierna produkcja hormonu o nazwie androgen, który zwiększa ilość gruczołów łojowych. Hormony te produkowane są specjalnie podczas okresu dojrzewania, cyklu menstrualnego oraz ciąży. Inne czynniki, takie jak dieta, pielęgnacja skóry, styl życia, predyspozycje genetyczne mają również ogromny wpływ na pojawianie się skóry tłustej z tendencją do wyprysków. Należy jednak pamiętać, że pojawienie się skóry tłustej jest sposobem ochrony skóry przed zanieczyszczeniami środowiska. Aby nie dopuścić do pojawiania się wyprysków wymagana jest codzienna i konsekwentna pielęgnacja.

 • Anti Stress

  Nagromadzone napięcie spowodowane codziennym stresem ma przede wszystkim wpływ na naszą skórę i mięśnie twarzy. Skóra staje się bardziej sucha, zmęczona i poszarzała. Mięśnie stają się coraz bardziej napięte, a stres doprowadza do blokady poszczególnych partii i rozpoczyna się proces tworzenia zmarszczek i zwiotczeń. Linia Anti-Stress została stworzona specjalnie z myślą osobach, których skóra potrzebuje czegoś więcej niż tylko odmłodzenie. Substancje aktywne zawarte w preparatach takie jak hesperydyna, oliwa z oliwek, oligoelementy (cynk, miedź, magnez), witaminy (A, E, B5) i ekstrakt z alg całkowicie restrukturyzują skórę, pozostawiając ją intensywnie zregenerowaną i odbudowaną.

 • Energizing Treatment
 • Skin Comfort

  Linia Skin Comfort została specjalnie stworzona, aby łagodzić i pielęgnować wyjątkowo delikatną i podatną na czynniki zewnętrzne skórę wrażliwą.

  Skóra wrażliwa jest zazwyczaj bardzo cienka i delikatna. Reaguje szybko zarówno na ciepło i zimno, łatwo ulega poparzeniom oraz odmrożeniom. Zazwyczaj jest sucha, delikatna i skłonna do reakcji alergicznych. Zmienna temperatura, niektóre detergenty i alkohol mogą być przyczyną podrażnień, które pozostawiają skórę obrzękniętą i zaczerwienioną. Preparaty linii Skin Comfort zostały stworzone by chronić i łagodzić tak delikatną skórę.

  Kiedy się starzejemy, proces odnowy komórkowej zostaje znacznie spowolniony, produkcja molekuł prezentujących warstwę hydrolipidową, następuje nadmierna utrata wody, a ochrona przed czynnikami zewnętrznymi zanika całkowicie. W konsekwencji skóra ulega przesuszeniu, ma mniejsza ochronę, a jej wrażliwość wzrasta . Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia: drobne zmarszczki oraz nierówności. Proces ten następuje dużo szybciej niż przy skórach „normalnych”. Środowisko również odgrywa kluczową rolę w uwrażliwianiu skóry. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia, palenie, stres, czy nieregularne spożywanie pokarmów zwiększają liczbę wolnych rodników. Wolne rodniki są główną przyczyna starzenia się skóry, ponieważ niszczą system ochronny skóry, która jest wówczas bardziej narażona na wszelkie niebezpieczeństwa.

 • Essentialns Serum
 • Specyfics
 • Zmywanie i oczyszczanie