Kianty Botulinum Like

Zabieg Kianty "Jak Botulinum" polecany jest na zmarszczki mimiczne. Zmarszczki mimiczne związane są ze skurczem mięśni twarzy podczas wyrażania emocji. Wyraźniejsze są u osób z tzw. żywą mimiką twarzy. Na skutek powtarzania się tych samych ruchów twarzy, skóra traci właściwości rozkurczania w sposób naturalny. Z czasem linie mimiczne ulegają utr...

Zabieg Kianty "Jak Botulinum" polecany jest na zmarszczki mimiczne. Zmarszczki mimiczne związane są ze skurczem mięśni twarzy podczas wyrażania emocji. Wyraźniejsze są u osób z tzw. żywą mimiką twarzy. Na skutek powtarzania się tych samych ruchów twarzy, skóra traci właściwości rozkurczania w sposób naturalny. Z czasem linie mimiczne ulegają utrwaleniu. Obszary najbardziej narażone na zmarszczki mimiczne to: okolice czoła, oczu, górnej wargi oraz przestrzeni między brwiami.

Główne składniki aktywne zawarte w linii Kianty „Jak Botulinum”:

  • Argirelina
    Jest syntetycznym hexapeptydem, uformowanym z sześciu naturalnych aminokwasów, które są bezpieczną alternatywą dla toksyny botulinowej. Centrum działania argireliny są mimiczne zmarszczki znajdujące się w okolicach : czoła, oczu, brwi, górnej wargi. Argirelina współzawodniczy z proteiną SNAP-25, zajmując jej miejsce w kompleksie SNAR. Powoduje zwiększenie odpoczynku mięśni oraz redukuje proces powstawania zmarszczek. Działa jednak w zupełnie inny sposób niż Botulinum. Sposób działania argireliny jest całkowicie naturalny. Botulinum paraliżuje mięśnie, a argirelina rozluźnia je. Argirelinę stosuje się miejscowo, całkowicie bezboleśnie, bez żadnych efektów ubocznych. Przede wszystkim zabiegi z jej użyciem są dużo tańsze. Botulinum może być wstrzykiwany tylko przez lekarzy i może powodować zaczerwienienie, obrzęk, asymetrię sąsiadujących tkanek. Kremy z argireliną mogą być stosowane całkowicie bezpiecznie. Fibroblasty hamują proces kurczenia się włókien, podobnych do komórki mięśniowej. W odpowiedzi na poszczególne impulsy, następuje proces powstawania zmarszczki. Argirelina nie tylko rozluźnia mięśnie, ale również fibroblasty. Wprowadza spokój we wszystkie sąsiadujące tkanki. Pozostawia skórę wygładzoną. Zostało udowodnione naukowo (badania „in vivo”), że kiedy fibroblasty pozostają w stanie spoczynku następuje znaczne zwiększenie procesu syntezy kolagenu i elastyny. Następuje znaczne wygładzenie istniejących już zmarszczek. Rezultaty działania argireliny widoczne są już nawet kilka dni po zastosowaniu i są o wiele bardziej naturalne.
  • Polifenole otrzymywane z pestek winogron
    Stanowią jedną z największych grup roślinnych składników odżywczych. Znajdują się w niemal każdym królestwie roślin, gdzie odgrywają kluczową rolę w procesie wzrostu i reprodukcji.Na skórę działają uelastyczniająco,odmładzająco,zwiększają wytrzymałość naczyń krwionośnych.
  • Matrixyl™
    To jeden z polipeptydów (sekwencja Lizyna- Treonina- Treonina -Lizyna-Seryna), który penetruje w głąb skóry. Oddziałując na fibroblasty, stymuluje syntezę molekuł łączących poszczególne tkanki: kolagen i glikozaminoglikany. Polipeptyd Matrixyl™ jest częścią kolagenu typu I. Wznawia naturalny proces pobudzania fibroblastów do syntezy znacznej ilości materiału niezbędniezbędnego do regeneracji skóry: kolagen I, III, IV, glikozaminoglikany (kwas hialuronowy).
Więcej

Kianty Botulinum Like  W tej kategorii nie ma produktów.