Max Diode Laser Gold

max diode laser gold

Nowy

Trzy wiązki laserowe w jednym urządzeniu! Unikalna technologia zastosowana w MAX DIODE LASER GOLD rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia. Nigdy dotąd nie było powszechnie stosowane w laserach diodowych rozwiązanie połączenia wiązki laserowej 808 nm z wiązka lasera aleksandrytowego oraz lasera Nd:Yag

Więcej szczegółów

Więcej informacji

MAX DIODE LASER GOLD

MAX DIODE LASER GOLD - NAJNOWSZA, NAJSKUTECZNIEJSZA TECHNOLOGIA USUWANIA OWŁOSIENIA!

TRZY WIĄZKI LASEROWE - 808, 755 ORAZ 1064 NM ZAPEWNIAJĄCE MAKSYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ!

LASER DIODOWY NA ŚWIATOWYM POZIOMIE GWARANCJĄ JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI !!!

Opis technologii:

Lasery diodowe od wielu lat stosowane są do zabiegów usuwania owłosienia. Image Group proponuje najnowszą edycję lasera diodowego który rewolucjonizuje rynek depilacji. Wielość zastosowanych innowacyjnych rozwiązań czyni urządzenie wyróżniającym się na rynku.

Unikalna technologia zastosowana w MAX DIODE LASER GOLD rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia. Nigdy dotąd nie było powszechnie stosowane w laserach diodowych rozwiązanie połączenia wiązki laserowej 808 nm z innymi wiązkami laserowymi. Wiązka 808 nm jest wiązką neutralną, zawsze występującą w laserach diodowych do usuwania owłosienia. Dzisiejsze, najnowsze lasery diodowe, tak jak MAX DIODE LASER GOLD, są już bardziej zaawansowane technologicznie i zostały wyposażone w dwie dodatkowe wiązki - 755 nm (wiązka lasera aleksandrytowego) oraz 1064 nm (wiązka lasera Nd:Yag). Szczególnie ważna jest wiązka 755 nm. Z badań wynika, że zdecydowanie zwiększa efekty usuwania włosów z mniejszą ilością barwnika. Dzięki temu, mamy dużą poprawę efektów u osób z włosami, które do tej pory trudniej się usuwały, seria zabiegowa trwała dłużej. Druga wiązka pomocnicza - 1064 nm - zwiększa efektywność usuwania włosów ciemnych, szczególnie zalecana jest u mężczyzn. Dzięki temu włosy usuwają się szybciej, tym samym seria zabiegowa jest krótsza.

Podchodząc do każdego zabiegu, zacząć należy od bezpieczeństwa pracy na urządzeniu. Inteligentne urządzenie po wyborze fototypu skóry przez operatora sugeruje osobie wykonującej zabieg parametry, dzięki systemowi SAVE OPERATION. Jeśli jednak jest konieczność podwyższenia lub obniżenia parametrów, operator nie jest blokowany, ma możliwość uczynienia zmian, aby dostosować energię do indywidualnych potrzeb. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom laser jest bezpieczny nawet dla osób, które dopiero zaczynają pracę na urządzeniach laserowych – po przeszkoleniu przez szkoleniowca i uzyskaniu certyfikatu.

Klient, przychodząc na zabieg depilacji, nie powinien się w dzisiejszych czasach obawiać, że spędzi kilka godzin w salonie, np. na depilacji nóg. Niemiecka głowica zabiegowa otwiera przed salonem oraz klientem rozwiązania, pozwalające na optymalizację czasu. W zależności od wykonywanego zabiegu, operator ma możliwość ustawienia trybu, który pozwoli na odpowiednio szybkie bądź wolne wydawanie impulsów. System RAPID PULSE zastosujemy do dużych partii, z kolei system SLOW PULSE do tych mniejszych. Takie rozwiązanie pozwala na połączenie pełnej skuteczności zabiegu z oszczędnością czasu.

Bardzo ważna sprawa w laserach do usuwania owłosienia to moduł diód i głowica, w której ten zespól się znajduje. Skuteczny laser diodowy powinien mieć dwanaście pinów dużej mocy energetycznej, tak, jak jest to w laserze MAX DIODE LASER GOLD. Gwarantują one we współpracy z wysokiej jakości zasilaczem odpowiednią energię i najwyższą jakość zabiegową. Energetyczność lasera można zmierzyć na specjalnych przyrządach, prostym sprawdzianem w warunkach gabinetowych są strzały, czyli impulsy w kartkę z czarnym barwnikiem. Należy wtedy trzymać głowicę w odległości około jednego centymetra, aby jej nie zniszczyć. Jesteśmy w stanie zauważyć płynność, siłę oraz pole działania lasera. Szczególnie polecane są niemieckie moduły Coherent Dilas, które zapewniają najwyższą jakość i trwałość, stosowane sa tylko w najlepszych laserach.

Niemniej  ważna od jakościowych właściwości, jest jej praktyczność. Pożądane na rynku są głowice, w których wielkość plamki - tej części, która ma bezpośrednią styczność ze skórą pacjenta, wynosiła dwadzieścia pięć na piętnaście minimetrów. Dzięki temu możemy swobodnie opracować głowicą każdą partię, na której wykonujemy zabieg. W przypadku natomiast większych powierzchni pracujemy na tzw. wielopulsie, zwiększając sekwencje impulsów w hercach, dzięki któremu opracujemy je bardzo szybko, a sam zabieg nie będzie trwał zbyt długo i będzie prawie bezbolesny. Wielopuls wykorzystywany jest przy dużych partiach - impulsy wysyłane są przez głowicę, w niewielkich odległościach czasowych. Z kolei pojedynczy impuls jest proponowany dla zabiegów, wykonywanych na niewielkich powierzchniach - jak np. pachy, wąsik, bikini. W laserze MAX DIODE LASER GOLD możemy ustawić zakres pracy aż od jednego do dziesięciu Herców.

Niegdyś lasery diodowe nie miały zaawansowanych systemów chłodzenia. Po co w laserze diodowym chłodzenie? Po pierwsze, należy chłodzić generatory, które znajdują się wewnątrz urządzenia, a także głowicę i zespół diód

MAX DIODE LASER II wyróżnia się na rynku także nowoczesnym, niespotykanym wcześniej designem, który przyciąga oko klientów. Szczycąc się wieloletnim doświadczeniem w branży, współpracą z setkami salonów, gabinetów, ośrodków spa, hoteli, polecamy MAX DIODE LASER II. Urządzenie spełnia wymagania każdego klienta, który marzy o gładkiej, wydepilowanej skórze.

Zastosowanie:

Laser diodowy MAX DIODE LASER jest urządzeniem medycznym, dzięki któremu możemy szybko i niezwykle skutecznie wykonywać zabiegi depilacji. Stosowany jest w kosmetologii leczniczej i medycynie estetycznej w celu:

 • Usuwania zbędnego owłosienia (względy estetyczne)
 • Leczenia takich schorzeń jak: hirsutyzm (nadmierne owłosienie u kobiet, typowe dla topografii męskiej, zależne od czynników hormonalnych), hipertrichosis (nadmierne owłosienie charakteryzujące się wydłużonym okresem wzrostu włosów mieszkowych; włosy mieszkowe są ciemne, grube i długie); pseudofaliculitis (wrastające włosy)

Efekty po zabiegach:


Zasada działania lasera diodowego MAX DIODE LASER:

Zasada działania opiera się na zjawisku tzw. selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że ściśle określona długość fali emitowana przez laser jest absorbowana przez chromofor tj. melaninę. Wówczas energia świetlna zamienia się na energię cieplną i termicznie niszczy cały mieszek włosowy. Dzięki temu włos już nie odrasta. Fazy wzrostu włosa

Włosy niestety nie rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia", która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane minimum 3-4 razy.

Dane techniczne:

Pozostałe dane:

 • Moc szczytowa : 2000 W
 • Rozmiar spotu: 27 mm x 17 mm
 • Panel sterowania: ciekłokrystaliczny ekran dotykowy
 • Waga: 25 kg
 • Zasilanie: 230 V, 10 A, 50/60 Hz
 • model: MAX DIODE LASER GOLD

Zestaw zawiera:

 • Urządzenie główne (jest to jednostka nastolikowa)
 • okulary ochronne dla operatora
 • okulary ochronne dla pacjenta
 • pedał wydawania impulsów
 • żele do laseroterapii
 • instrukcję w języku polskim

Przy zakupie gwarantujemy:

 • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
 • profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości lasera diodowego MAX DIODE LASER GOLD
 • materiały szkoleniowe (skrypt + parametry zabiegowe + karty pacjenta )
 • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi lasera diodowego MAX DIODE LASER GOLD
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • wsparcie marketingowe (ulotki, plakat, roll-up)
 • nasze partnerstwo
 • opiekę po sprzedaży
 • fachowe doradztwo
 • łatwiejszą i tańszą eksploatację w stosunku do innych laserów diodowych

KREDYT/ LEASING

Najlepsza oferta kredytowa/leasingowa w Polsce.

Tylko u nas kupisz laser diodowy MAX DIODE LASER GOLD w ciągu 15-tu minut na dowód osobisty i drugi dokument tożsamości. Oferta przedstawiana jest indywidualnie.

RATA LEASINGOWA JUZ OD 749 ZŁ BRUTTO!

Zadzwoń już dziś !!!

Rozszerz zakres zabiegów w swoim salonie urody o skuteczną depilację laserową nowoczesnym urządzeniem MAX DIODE LASER GOLD !

Zapraszamy !!!

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Max Diode Laser Gold

Max Diode Laser Gold

Trzy wiązki laserowe w jednym urządzeniu! Unikalna technologia zastosowana w MAX DIODE LASER GOLD rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia. Nigdy dotąd nie było powszechnie stosowane w laserach diodowych rozwiązanie połączenia wiązki laserowej 808 nm z wiązka lasera aleksandrytowego oraz lasera Nd:Yag

11 innych produktów w tej samej kategorii: