Targi Beauty Forum & Hair Warszawa 25 – 26.09.2021

Doczekaliśmy się! Po dwóch latach przerwy, związanej z obostrzeniami pandemicznymi, ponownie mogliśmy spotkać się na największej imprezie branży kosmetycznej – targach Beauty Forum w Warszawie! Był to dla nas wszystkich powrót do normalności i możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami, którego tak nam brakowało. Dwa targowe dni w hali Ptak Warsaw Expo minęły w okamgnieniu.

Na naszym stoisku, które zlokalizowane było praktycznie na samym wejściu i witało odwiedzających, mieliśmy wyeksponowane najbardziej popularne i lubiane technologie z naszej oferty. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się rzeźbiarz pięknej sylwetki, czyli działający w technologii fali elektromagnetycznej MAGNETIC SCULP! Absolutnie nas to nie dziwi, w końcu każdy klient pokocha zabieg, podczas którego leży i się relaksuje a pady zabiegowe wywołują skurcze mięśni, budując „kaloryfer” na brzuchu i jednocześnie spalając tłuszcz.

W związku z rozpoczętym właśnie sezonem jesienno-zimowym, jednym z głównym tematów zapytań były także terapie laserowe, w których polecaliśmy certyfikowany kombajn medyczny LIGHT SPEED PLATINUM PLATFORM, zapewniający skuteczne zabiegi epilacji a w najbogatszej opcji także kuracje fotoodmładzania e-light czy też peelingu węglowego laserem neodymowo-yagowym.

Ogromnie cieszy nas niesłabnąca popularność jednego z wiodących sprzętów do frakcyjnych mikroigłowych fal radiowych czyli K-Med. Frax’a! Chociaż terapie mikroigłowym RF mogą być wykonywane przez cały rok (przy odpowiedniej fotoprotekcji!), to jednak jesień i zima, krótkie dni z małą ilością słońca sprawiają, że to właśnie w tym okresie klientki są bardziej skłonne do wyboru właśnie takiej formy działania anti-aging na skórę.

Nasi goście nie przeszli obojętnie także obok Elite Shape Exclusive oraz Lipo Freeze 4D Next Generation – w końcu piękna, wymodelowana sylwetka to nie cel na lato / urlop / wakacje, tylko na każdy dzień roku.

Jednym słowem DZIĘKUJEMY! Od ponad 20lat działamy w branży ale każde spotkanie i rozmowa z takimi klientami jak Wy jest dla nas kolejną okazją do rozszerzenia naszej wiedzy, kontaktów i doświadczenia. Do zobaczenia na wiosnę!