40. Kongres i Targi LNE Krakowie

W miniony weekend w Krakowie odbył się jubileuszowy 40. Kongres i Targi LNE, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wystawcy. Jesienna edycja tego krakowskiego święta branży beauty tradycyjnie minęła w świetnej atmosferze. Dziesiątki najlepszych producentów i dystrybutorów kosmetyków oraz urządzeń kosmetycznych a wśród nich nasze skromne stoisko. Godziny rozmów, mnóstwo pytań o naszą ofertę i asortyment, zamówienia kosmetyczne i technologiczne, nowe kontakty handlowe i towarzyskie – działo się  Dziękujemy za każde odwiedziny, to dla nas znak, że codzienna praca przynosi efekty.


Kriolipoliza LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION która debiutowała w zeszłym tygodniu, platforma medyczna LIGHT SPEED PLATINUM PLATFORM,  terapia wodorowa z efektem Bohra AQUALUX H2 EXCLUSIVE, najlepsze modelowanie sylwetki ELITE SHAPE EXCLUSIVE, frakcyjny RF MAGIC RF, laser neodymowoyagowy POWER PULS NANO ND:YAG Q-SWITCH – to główne tematy naszych rozmów i dociekliwych pytań, uwielbiamy to.


Działo się również w części naszego stoiska poświęconej najlepszym kosmetykom gabinetowym – mnogość zamówień na produkty Medbeauty oraz InstituteBCN pobiła chyba rekord.
Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom i na wiosnę również będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie i obecność. Do zobaczenia!
PS. Za wszystkie słowa uznania względem naszego stoiska pięknie dziękujemy