31. Targi Beauty Forum w Warszawie 09-10.03.2019r.

Emocje jeszcze nie opadły – ciężko wrócić do codziennych obowiązków po tak świetnym weekendzie. 31. Targi Beauty Forum w Warszawie – nowa lokalizacja i lekka niepewność czy wszystko się uda – na szczęście rzeczywistość bardzo pozytywnie nas zaskoczyła.

Nasze stoisko – strefa profesjonalnych kosmetyków gabinetowych marek Medbeauty, InstituteBCN, BrunoVassari; strefa technologicznych rozwiązań kosmetologii i medycyny estetycznej z hitami sezonu takimi jak Power Puls Nano Nd:Yag Q-Switch czy Light Speed Platinum Platform czy część pokazowa z zabiegami na żywo – w każdej części stoiska byliście z nami Wy i aktywnie uczestniczyliście we wszystkim, co działo się u nas przez wszystkie targowe godziny (które minęły za szybko!).

Jesteście niesamowici! Ilość zapytań przeszła nasze oczekiwania, a zainteresowanie najnowszymi katalogami było tak duże, że w niedzielę nie mieliśmy już co rozdawać J To wszystko Wasza zasługa – to dla Was od wielu lat jesteśmy obecni na każdej edycji Targów Beauty Forum i jeszcze nigdy nas nie zawiedliście. Mnóstwo rozmów, tematów biznesowych i poważnych ale również żartów i uśmiechów. Bądźcie z Nami podczas jesiennej edycji – obiecujemy Was zaskoczyć.

Cały Team Image ogromnie dziękuje, było niesamowicie. Do zobaczenia!