Targi Beauty Forum & SPA - 22-23.09.2018

Targi Beauty Forum & SPA – każda kolejna edycja pozytywnie Nas zaskakuje, przynosząc mnóstwo nowych kontaktów, znajomości oraz ogrom fachowej wiedzy i nowinek z branży beauty. Uwielbiamy te 2 dni spędzone na rozmowach, odpowiadaniu na nurtujące Państwa pytania a przede wszystkim spędzone na spotkaniach z nowymi jak i stałymi klientami, których przez większą część roku słyszymy tylko w słuchawce telefonu.

Dziękujemy, że nie wahaliście się do Nas podjeść i zamienić chociaż parę słów, były to dlaNas ogromnie przyjemne chwile.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą – platforma medyczna Light Speed Platinum Platform cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem od otwarcia targowych drzwi aż do ich zamknięcia. Laser Power Puls Nano Nd:Yag Q-Switch już znalazł nowych nabywców i za parę dni będzie cieszył zabiegami szczęśliwe klientki gabinetów, które zdecydowały się na wybór naszego sprzętu.

Podsumowując – Targi Beauty Forum&SPA po raz kolejny Nas nie zawiodły i mamy nadzieję, że kolejne edycje będą coraz lepsze. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wszystkie odwiedziny i poświęcony Nam czas.

Do zobaczenia już niebawem!