I demakijaż już nie jest przykrym obowiązkiem…

Makijaż – obowiązkowy punkt dnia w życiu większości kobiet. Najlepszy przyjaciel w maskowaniu pewnych niedoskonałości cery, lecz także najgorszy wróg, gdy nadchodzi chwila w której musimy się z nim pożegnać… Wodoodporny tusz do rzęs i eyeliner, podkład do zadań specjalnych, puder, który zmatuje na cały dzień – każda z nas chce wyglądać pięknie, jednak nadchodzi ten czas wieczorem, w domowym zaciszu, demakijaż.

Pytanie co wybrać – mleczko, tonik, żel? Jak uniknąć szczypania, podrażnienia, przesuszenia? Wybrać płyn micelarny o nowoczesnej formule Aqua Pura od Bruno Vassari. Dlaczego Aqua Pura? Dokładnie oczyści skórę z zanieczyszczeń, delikatnie ale skutecznie usunie cały makijaż, przygotowując naszą cerę do nałożenia kremu pielęgnacyjnego.

Ważne, aby w codziennej pielęgnacji dobierać kosmetyki odpowiednie do typu skóry – nie inaczej jest przy kosmetykach do demakijażu. Ileż to razy skuszone reklamami czy pozytywnymi opiniami wyczytanymi na forach kupiłyśmy tonik lub mleczko, które po pierwszym i zarazem ostatnim użyciu wylądowało w koszu?

Płyn micelarny Aqua Pura przeznaczony jest do każdego typu cery – nie wysuszy dodatkowo skóry wymagającej nawilżenia ani nie zwiększy ilości wydzielanego sebum przy skórze tłustej, trądzikowej.
Makijaż znika już po pierwszym, delikatnym ruchu płatkiem kosmetycznym.

Co takiego ma w sobie płyn micelarny, że działa tak skutecznie, będąc jednocześnie tak łagodnym dla skóry? Wszystko to zasługa tzw. Miceli – mikroskopijnych cząsteczek o dwukierunkowym działaniu – łączą się one i z wodą i z cząsteczką tłuszczu, dzięki czemu z łatwością usuwają różnorodne zanieczyszczenia – od makijażu po kurz i brud jaki osiada na naszej skórze po całym dniu.

Dlatego właśnie warto troskę o swoją cerę powierzyć odpowiedniemu kosmetykowi, który nie wyrządzi jej krzywdy. A wykonując demakijaż prawidłowo unikniemy kłopotów z cerą, które często spędzają nam sen z powiek.

Ja zaufałam Aqua Pura – wybór idealny.

A teraz, z tak zadbaną i oczyszczoną skórą, możemy spokojnie położyć się spać.