Koniec nierównej walki…

Znasz ten scenariusz? Jeśli tak, znaczy, że twoja cera, tłusta, trądzikowa, płata Ci figle… Zawsze przy najmniej odpowiednich okazjach. Na szczęście masz Nas – grupę osób, która stara się pomóc w walce z tym nierównym przeciwnikiem i która właśnie ma dla Ciebie wyjątkową nowość, coś, czego na pewno jeszcze Twoja skóra nie widziała, a z czym żaden wyprysk ani inna tego typu niespodzianka nie ma szans!

Cleansing and Matting Biocelluloze Xl Mask – biocelulozowa maska w płacie, oczyszczająco – matująca, która pięknie wyciszy wszelakie stany zapalne, oczyści oraz zmatuje skórę twarzy i szyi. Czarny kolor zawdzięcza dodatkowi węgla aktywnego, który pomaga w regulacji pracy gruczołów łojowych i tym samym wpływa a produkcję sebum. Zawiera również mastyks -aromatyczną żywicę z drzewa rosnącego na greckiej wyspie Chios. Brzmi egzotycznie? A działa skutecznie zmniejszając pory oraz likwidując świecenie się skóry.

Nasza matująca maseczka w płacie skutecznie nawilży, przywróci blask i zlikwiduje podrażnienia oraz wszelkie niedoskonałości skóry problematycznej, trądzikowej.

Można chcieć więcej?? Oczywiście! Oprócz znakomitego działania maseczka posiada mocowania na uszy, które utrzymają ją w jednakowym położeniu, zapobiegną przypadkowemu zsunięciu się maseczki z twarzy i sprawią, że będzie ona dobrze przylegała do skóry a jej wyjątkowy kształ sprawia, że działa nie tylko na twarz, lecz również na podbródek oraz szyję.

Twoja skóra stanie się czysta i przyjemna w dotyku jak nigdy wcześniej.

Co tu dużo pisać – zamów i przekonaj się sama. My już ją wypróbowałyśmy i nie chcemy innej!