Nie myśl o innych, pomyśl o sobie… Jakie są Twoje noworoczne postanowienia?

Ucichł już huk fajerwerków, wystrzałów szampana – zaczął się Nowy Rok... Nowe szanse, nowe marzenia, nowe możliwości i nowe postanowienia. Postanowienia noworoczne, spisane na kartce lub wyliczone tylko w myślach – dotyczące życia zawodowego, urlopu, rozwoju osobistego. Ale czy ktoś kiedyś postanowił podarować samemu sobie chwile relaksu, spędzone na odprężającym zabiegu? Podarować sobie dzień samoluba, w którym pomyśli tylko o sobie, wyłączy telefon i odda się w ręce osób, które sprawią, że znikną wszelakie mankamenty urody i oznaki zmęczenia?

Wyjechać w daleką podróż, nauczyć się nowego języka – to odległe i dosyć czasochłonne wybory, które w zabieganiu dnia codziennego, natłoku spraw i problemów mogą zejść na drugi plan i w efekcie 31 grudnia być tylko przypomnieniem kolejnych niespełnionych i niedotrzymanych postanowień.

Pora obiecać sobie coś, co jest realne, przyjemne i w zasięgu ręki – jeden dzień tylko dla siebie, spędzony w przytulnym wnętrzu Instytutu Kosmetologii Image, w atmosferze wyciszenia i rozluźnienia. Dzień spędzony na zabiegach, które zniwelują wszystkie niedoskonałości naszej urody. Brzmi zachęcająco? W takim razie nie ma na co czekać – każdy dzień zwłoki oddala Cię od spełnienia postanowienia.

Już teraz wybierz swój Instytut Image na www.instytutimage.pl , zadzwoń lub napisz i umów się na Twój wyjątkowy dzień. Czekamy na Ciebie :)