Złoty medal za innowacyjną linię ampułek MedBeauty wraz z Medi-Pro Titanium Derma Roller

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoz­nawal­nych nagród na pol­skim rynku, która jest przyz­nawana - po wnikli­wej oce­nie ekspertów - pro­duk­tom najwyższej jakości.

Doce­nione produkty:

10 % AHA Ampoule — Ampułka z kwasami owocowymi 10 %

Ampułka ide­alna do bardzo delikat­nego złuszcza­nia naskórka. Doskon­ały preparat odświeża­jący. Ide­al­nie naw­ilża, usuwa prze­bar­wienia i roz­jaś­nia skórę.

Anti – Wrin­kles Ampoule — Ampułka odmładzająca

Preparat zwięk­sza poziom kola­genu w skórze, chroni przed jego uszkodze­niem, spłyca zmarszczki. Akty­wne skład­niki takie jak kola­gen, elastyna, d-​panthenol zwięk­szają elasty­czność skóry oraz doskonale naw­ilżają. Ekstrakt z wąkroty azjaty­ck­iej sil­nie regeneruje, koi i łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia.

Calm­ing Ampoule — Ampułka łagodząca

Doskon­ała kom­pozy­cja sub­stancji chroni i wzmac­nia delikatną skórę, utrzy­mu­jąc na praw­idłowym poziomie warstwę hydro – lipi­d­ową. Inten­sy­wnie naw­ilża, łagodzi podrażnienia i zacz­er­wie­nienia. Nadaje skórze miękkość i elastyczność.

Mois­tur­iz­ing Ampoule — Ampułka nawilżająca

Ampułka przy­wraca skórze nat­u­ralną zdol­ność naw­ilże­nia. Zatrzy­muje wodę w powierzch­niowych warst­wach skóry, odbu­dowuje warstwę lipi­d­ową. Skóra po zas­tosowa­niu staje się gładka, miękka, elasty­czna, a zmarszczki pow­stałe na skutek odwod­nienia wyraźnie spłycone.

Med­Beauty Medi-​Pro Tita­nium Derma Roller

Roller zbu­dowany jest z 540 cie­ni­ut­kich tytanowych igiełek. To urządze­nie stanow­iące alter­natywę do wielu zabiegów kos­me­ty­cznych. Igiełki są bardzo pre­cyzyjnie wyko­nane, nie spraw­ia­jąc dyskom­fortu na skórze pod­czas stosowania.

Gale­ria zdjęć: