BCN Scrub - triple action prebiotic scrub Zobacz większe

BCN Scrub - triple action prebiotic scrub

Nowy

NOWOŚĆ! Prebiotyczny peeling do twarzy i ciała o potrójnym działaniu (fizycznym, chemicznym i biologicznym).

Więcej szczegółów

Więcej informacji

BCN SCRUB triple action prebiotic scrub - prebiotyczny peeling do twarzy i ciała

Opis:

Prebiotyczny peeling do twarzy i ciała o potrójnym działaniu (fizycznym, chemicznym i biologicznym), który łączy mikrokryształy tlenku glinu z kwasem mlekowym i bioenzymatycznym ekstraktem dla pełniejszego złuszczania. Ta innowacyjna i kompletna formuła zawdzięcza swoje potrójne działanie złuszczające trzem rodzajom składników aktywnych o bardzo wyraźnym profilu działania. Innowacyjna i kompletna formuła BCN Scrub zawdzięcza potrójne działanie złuszczające 3 rodzajom składników aktywnych o bardzo różnych profilach działania

Składniki aktywne:

glinka, kompleks prebiotyczny, kwas mlekowy, eksfoliant bio-enzymatyczny, mieszanka olejków eterycznych, awenantramid D, mieszanka naturalnych ekstraktów.

Wskazania:

Jest to niezbędny produkt do każdego rytuału higieny twarzy, ponieważ eliminuje zanieczyszczenia i toksyny. Wspomaga również złuszczanie i ułatwia regenerację zewnętrznych warstw naskórka.

Zastosowanie:

Rozprowadź odpowiednią ilość na ciele i/lub twarzy i delikatnie wmasuj. Aby uzyskać lekkie uzupełniające złuszczanie chemiczne i bioenzymatyczne, pozostaw na skórze przez kilka minut, a następnie spłucz.

Środki ostrożności:

W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Przestać używać, jeśli wystąpi podrażnienie. W przypadku jakiejkolwiek nietypowej reakcji, natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników.

Prezentacja: tuba 100ml / 3.38 fl. oz.

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

BCN Scrub - triple action prebiotic scrub

BCN Scrub - triple action prebiotic scrub

NOWOŚĆ! Prebiotyczny peeling do twarzy i ciała o potrójnym działaniu (fizycznym, chemicznym i biologicznym).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: