Kianty SPA Miracolo Di Vino - Maska alginatowa Zobacz większe

Kianty SPA Miracolo Di Vino - Maska alginatowa

miracolo di vino

Nowy

Specjalistyczna maska oparta na wyciągach z alg i winogron.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

MIRACOLO DI VINO
Maska alginatowa ujędrniająco - modelująca

Opis:

Specjalistyczna maska oparta na wyciągach z alg i winogron. Polecana przy likwidacji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz przy braku sprężystości i elastyczności skóry. Jest łatwa w aplikacji. Nie wymaga użycia kąpieli pod prysznicem.

Skład:

  • Ekstrakt z alg – doskonały składnik likwidujący cellulit, redukujący zbędne depozyty tłuszczu w tkance podskórnej, usuwający z organizmu substancje toksyczne, ujędrniający skórę.
  • Ekstrakt z winogron – to unikalne źródło skoncentrowanych związków polifenolowych. Mają one właściwości antyoksydacyjne, odmładzają i ujędrniają skórę. Wykazują działanie przeciw podrażnieniowe i przeciwzapalne. Usprawniają krążenie, pomagają w walce z cellulitem.
  • Krzemionka - znana jest ze swoich właściwości regenerujących tkankę łączną. Wchodzi w skład elastyny, kolagenu, proteoglikanów, glikoprotein. Stymuluje prace fibroblastów i sprzyja regeneracji włókien elastycznych i kolagenowych. Pełni funkcję regulatora przemian i podziałów komórkowych. Stanowi metaboliczną barierę ochronną działającą na różnych etapach: zwalcza wolnorodnikową peroksydację lipidów, hamuje nieenzymatyczną glikację białek tkanki łącznej, stymuluje i reguluje mitozę fibroblastów przyczyniając się do regeneracji naskórka i skóry właściwej.
  • Kaolin – posiada właściwości mineralizujące (bogaty w krzem, glin, żelazo, potas, sód, magnez, wapń); przeciwzapalne, łagodzące, poprawiające krążenie.

Zastosowanie:

Dokładnie wymieszaj maskę z wodą do uzyskania jednolitej konsystencji ; zaaplikuj na skórę. Po upływie 15-20 minut usuń w całości.

Pojemność: Profesja – 2 kg wiaderko

Kod: A2134

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Kianty SPA Miracolo Di Vino - Maska alginatowa

Kianty SPA Miracolo Di Vino - Maska alginatowa

Specjalistyczna maska oparta na wyciągach z alg i winogron.

7 innych produktów w tej samej kategorii: