Professional Glycolic Kit + Vitamin C - Zestaw profesjonalny

Nowy

Zestaw nadaje się zarówno do młodej jak i dojrzałej skóry, potrzebującej terapii szokowej. Glyco System to nowa linia koncentrująca się na procesie złuszczania skóry.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Professional Glycolic Kit + Vitamin C
Profesjonalny zestaw zabiegowy z kwasem glikolowym i witaminą C

Zestaw nadaje się zarówno do młodej jak i dojrzałej skóry, potrzebującej terapii szokowej. Glyco System to nowa linia koncentrująca się na procesie złuszczania skóry. Profesjonalne złuszczanie formułowane za pomocą kwasu glikolowego i witaminy C, dzięki któremu usuwane są martwe komórki z naskórka, aktywując ich odnowę. Rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry. Złuszczanie stanowi niezbędny krok, przed podjęciem leczenia i odnowy zewnętrznych warstw skóry. W młodości 4% wszystkich komórek skóry umiera każdego dnia i są zastąpione nowymi. Dzięki procesowi odnowy komórkowej młody człowiek zmienia wszystkie komórki, które pokrywają swoje ciało w 3 lub 4 tygodnie. Z upływem lat proces ten staje się coraz wolniejszy, pojawiają się zmarszczki i linie mimiczne, wówczas wskazane jest stosowanie preparatów, które pomagają wyeliminować stare komórki i wygenerować nowe. Od 30 roku życia "nowe" komórki nie zastępują "starych", a proces odnowy jest zaburzony. Kiedy dostrzegamy, że nasza skóra staje się matowa, szara, z przebarwieniami i zmęczona to doskonały moment, aby ją odnowić i zrewitalizować, aby stała się jasna i promienna.

Częstotliwość zabiegu: 1- 2 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb skóry.

Profesjonalny zestaw przeznaczony do wykonania 6 zabiegów, zawiera:

  • Glyco Peeling Liquid – Peeling Chemiczny - Faza Ciekła (30ml)
  • Glyco Powder – Proszek - Faza Stała (0,3 gram)
  • Protective Cream SPF 25 – Ochronny krem z filtrem UV (50ml)

Glyco Peeling - Peeling Chemiczny

Do przygotowania peelingu chemicznego konieczne jest zmieszanie obu faz. Jest to peeling o wysokich stężeniach AHA i BHA.

FAZA CIEKŁA - PŁYNNA: Glyco Peeling Liquid

Opis: Połączenie obu poniższych kwasów zapewnia działanie złuszczanie, ponieważ wykazano, że taka kombinacja (AHA + BHA) powoduje efekt synergii w wyniku uzyskanego pH zakwasza skórę i potęguje działanie tych kwasów.

Skład:

  • Kwas glikolowy 9,8% ,
  • Kwas salicylowy 0,5% .

Pojemność: Buteleczka - 30ml

FAZA STAŁA - PROSZEK: Glyco Powder

Opis:

Faza zasilana płynnym koncentratem peelingowym. Zaletą tego procesu jest to, że przywraca i stymuluje skórę w celu uniknięcia utraty wody, utrzymując optymalny jej poziom.

Skład:

  • Glikozyd askorbylu 2% ,
  • Mannitol.

Pojemność: 0,3 g

Zastosowanie: Nabierz w strzykawką Glyco Peeling Liquid, następnie dodaj do Glyco Powder i zmieszaj szpatułką.

Protective Cream SPF15 - Ochronny krem z filtrem UV

Opis: Szybko absorbujący krem na dzień, który odżywia skórę i przywraca jej odpowiednie nawilżenie. Zawiera filtry UV i witaminę E, które chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Zapobiega powstawaniu plam oraz poprawia koloryt skóry. Zalecany zarówno do codziennej pielęgnacji jak i po każdym zabiegu zabiegu złuszczającym.

Skład:

  • Niacyna,
  • Witamina E.

Zastosowanie: Krem należy stosować rano, cienką warstwę wmasować / delikatnie wklepać w skórę twarzy.

Pojemność: Detal/Profesja - 50 ml

Kod: A2305

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Professional Glycolic Kit + Vitamin C - Zestaw profesjonalny

Professional Glycolic Kit + Vitamin C - Zestaw profesjonalny

Zestaw nadaje się zarówno do młodej jak i dojrzałej skóry, potrzebującej terapii szokowej. Glyco System to nowa linia koncentrująca się na procesie złuszczania skóry.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: