System partnerski

KROK PO KROKU DO INSTYTUTU/SALONU KOSMETOLOGII IMAGE

Otwarcie Instytutu/Salonu Kosmetologii Image otwiera przed Państwem bardzo szerokie możliwości osiągnięcia sukcesu w życiu. Aby przygotować się do prowadzenia Instytutu/Salonu w perfekcyjny sposób, przedstawiamy Państwu krok po kroku drogę od pierwszych rozmów, aż do otwarcia.

PIERWSZE SPOTKANIE

Wzajemne poznanie się partnerów stanowi bardzo ważną kwestię przy rozpoczynaniu współpracy. Z tego względu zapraszamy Państwa do naszego Instytutu Kosmetologii Image w Koninie, który działa od 1996 roku. To właśnie wieloletnie doświadczenie skłoniło nas do uruchomienia programu partnerskiego. W 2016 roku nasz Instytut obchodzi dwudzieste urodziny. Spotykając się w Koninie, będą mogli Państwo osobiście sprawdzić, jak wygląda codzienna praca w salonie kosmetycznym. Jeśli natomiast bardziej odpowiadałoby Państwu spotkanie w Państwa miejscowości, chętnie spotkamy się z Państwem w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

LOKAL – OD TEGO WIELE ZALEŻY

Odpowiednia lokalizacja gabinetu z pewnością będzie miała duże znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Chętnie udzielimy wszelkiej pomocy przy wyborze miejsca, w którym gabinet będzie miał się jak najlepiej. Niemniej istotną kwestią jest wybór odpowiedniego lokalu. Aby otworzyć Salon, niezbędne będzie co najmniej 45 m2. Taka powierzchnia pozwoli nam na wydzielenie dwóch pomieszczeń zabiegowych, toalety, pomieszczenia socjalnego oraz recepcji. Aby otworzyć Instytut, konieczna będzie powierzchnia co najmniej 80 m2, która pozwoli na swobodne wydzielenie co najmniej 3 gabinetów, toalety, pomieszczenia socjalnego oraz recepcji. Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim lokalem, chętnie pomożemy w znalezieniu najlepszego miejsca dla Instytutu/Salonu.

NA CZYM PRACUJEMY ?

Jakość przede wszystkim – taka jest nasza dewiza. Z tego względu w naszym Instytucie pracują tylko najlepsze urządzenia, dostępne na rynku. Większość z nich wielokrotnie była nagradzana na kongresach, sympozjach, targach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Urządzenia marek TOP TECHNOLOGY, G-LIGHT, POWER PULS, ELITE SHAPE FACE & BODY, od lat sprawdzają się w naszym Instytucie, a także w wielu salonach urody, gabinetach dermatologicznych, ośrodkach spa & wellness w Polsce oraz w Europie. Niemniej ważną kwestią, niż najlepszy sprzęt, są kosmetyki profesjonalne. W naszym Instytucie pracujemy tylko na najlepszych markach: polskiej marce Medbeauty oraz hiszpańskich kosmetykach marek Institute BCN oraz Bruno Vassari. Kosmetyki te pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów. Stanowią także doskonałe uzupełnienie dla sprzętu, np. ampułki do mezoterapii mikroigłowej czy bezigłowej.

CZEGO WYMAGAMY OD PAŃSTWA ?

Osiągniecie sukcesu w prowadzeniu Instytut/Salonu wymaga zaangażowania. Aby dobra koncepcja mogła się sprawdzić, trzeba poświęcić jej nieco uwagi. Nie wymagamy od Państwa opłaty licencyjnej ani żadnych innych ukrytych opłat. Aby przystąpić do współpracy, niezbędne jest wyposażenie Salonu w najlepsze urządzenia oraz kosmetyki profesjonalne. Z tego względu proponujemy Państwu do wyboru kilka gotowych recept wyposażenia gabinetu. Dobór urządzeń i kosmetyków zależy jednak od indywidualnych ustaleń. Inwestycja w wyposażenie Salonu Kosmetologii Image wynosi od 49 tys. netto do 89 tys. zł netto. Z kolei inwestycja w Instytut Kosmetologii wymaga od 99tys. zł netto do 199 tys. zł netto. Szczegółowe kwestie ustalane są podczas pierwszego spotkania.

CO DAJEMY OD SIEBIE

Przystępując do programu partnerskiego Image zyskują Państwo nie tylko know-how, budowany przez osiemnaście lat prowadzenia Instytutu Kosmetologii Image w Koninie. Wsparcie otrzymują Państwo już na etapie poszukiwania lokalu. Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego lokalu z odpowiednią lokalizacją. W dalszym etapie pomożemy Państwu tak urządzić lokal, aby spełniał wszystkie wymagania instytucji kontrolujących – np. SANEPIDU. W dalszym etapie konieczne będzie odpowiednie dobranie personelu. Jest to szczególnie istotna kwestia, z tego względu ofertujemy kompleksowe wsparcie, jak pomoc w pisaniu ogłoszeń o pracę, analiza aplikacji. Jesteśmy również gotowi uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych, na Państwa życzenie. Wszystko po to, aby osoby pracujące w naszym gabinecie, wyróżniały się największymi umiejętnościami i kompetencjami. Gdy już dobierzemy takie osoby, zarówno dla Państwa, jak i dla pracowników, przeprowadzamy kompleksowe, kilkudniowe, (w zależności od doboru sprzętu i kosmetyków) szkolenie. Zawsze, gdy pojawi się konieczność dodatkowego doszkolenia pracowników, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Nasze Centrum Szkoleniowe Image odpowie na wszelkie pytania związane z pracą w gabinecie. Do Państwa dyspozycji jest również opiekun gabinetów partnerskich, do którego zwrócić można się z każdym pytaniem dotyczącym funkcjonowania gabinetu.

Oprócz wsparcia merytorycznego, otrzymują Państwo szereg instrumentów, które przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu, takie jak koncepcje programów lojalnościowych, kart podarunkowych, vouchery, gotowe materiały marketingowe, jak ulotki, plakaty, torby, gadżety z logo IMAGE, filmy pokazowe itd. Wszystko to sprawia, że klient identyfikuje się z marką i chętnie wraca do gabinetu na kolejne zabiegi.

MAJA PAŃSTWO JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI? CHĘTNIE JE ROZWIEJEMY!

partnerski-przekierowanie.jpg