NanoQ Platinium Treatment - Nowość! Zobacz większe

NanoQ Platinium Treatment - Nowość!

nanoq platinium treatment

Nowy

NanoQ to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NANO Q PLATINUM TREATMENT

GENERATOR NANOKOLOIDU PLATYNY

ZŁOTY MEDAL - TARGI WYNALAZKÓW W GENEWIE

Opis technologii:

NanoQ to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej. To opatentowana technologia, jedyna na świecie. To połączenie nanotechnologii, technologii plazmowej oraz najczystszej postaci platyny w celu regenerowania komórek i odmładzania skóry.

Nanotechnologia

To nowoczesna dziedzina nauki stosująca nieograniczony zestaw technik i sposobów tworzenia rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych ( od 0,1 – 100 nanometrów) , czyli na poziomie pojedynczych atomów i cząstek.

Technologia plazmowa

W momencie przepływu prądu wielkiej częstotliwości przez metal o dużej oporności, na krótki moment dochodzi do pojawienia się plazmy, która poddawana wysokiej temperaturze powoduje powstawanie nanokoloidu.

Platyna

Platyna jest bardzo cennym składnikiem. Z jednej tony kruszcu można wydobyć zaledwie 3 gramy tego pierwiastka. Platyna nie ulega zanieczyszczeniu przez zewnętrzne czynniki chemiczne i fizyczne, przez co jest jednym z najbardziej stabilnych metali szlachetnych. Jest szeroko stosowana w kosmetologii i medycynie.

GENERATOR NANOKOLIDU PLATYNY

Wygenerowany w NanoQ prąd elektryczny, przepływając przez przewodnik (metal szlachetny – platynę) prowadzi w bardzo krótkim czasie do rozpadu platyny na indywidualne nanocząsteczki w kształcie płatków o grubości kilku odległości atomowych. Tak powstały nanokoloid posiada bardzo małe nano cząsteczki platyny (około - 2-3 nm), które bardzo szybko i łatwo przenikają głęboko do skóry.

Zastosowanie nanokoloidu platyny:

Nanoplatyna – ekskluzywny katalizator wspomagający odnowę skóry !!!!!

Doskonały antyoksydant (neutralizuje aktywne atomy tlenu) Zwalcza wolne rodniki Wzmacnia działanie antyoksydantów Sprzyja aktywności procesów enzymatycznych Ułatwia penetrację substancji do głębokich warstw skóry Optymalizuje działanie aktywnych składników kosmetycznych Wykazuje silne powinowactwo do skóry (posiada zbliżony potencjał elektryczny) Zapobiega rozwojowi bakterii na skórze Przeciwdziała odparowywaniu wody ze skóry (nawilża skórę) Działa odmładzająco Skutecznie rozjaśnia przebarwienia skórne Przywraca skórze świeży wygląd

Nanokoloid platyny można stosować na skórę bezpośrednio po przygotowaniu w czystej postaci lub stosować jako dodatek do kremów, żeli, maseczek, ampułek ( staje się on wówczas nie tylko aktywnym składnikiem samym w sobie, ale również nośnikiem dla innych substancji zastosowanych w danym kosmetyku) !!!

Testy bezpieczeństwa i skuteczności nanokoloidu platyny wytworzonego przez NanoBu:

Test bezpieczeństwa FDA

Test stymulacji skóry z nano-koloidem platyny został przeprowadzony zgodnie z wytycznymi GLP wydanymi przez FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków). Wyniki wykazały, że jest dla niej bezpieczny. Zarejestrowany w ICID w amerykańskim stowarzyszeniu CTFA.

Nano-koloid platyny wytworzony przez NanoQ jest zarejestrowany ICID (Międzynarodowym Dzienniku Składników) CTFA jako materiał kosmetyczny i może być wykorzystywany w produktach kosmetycznych.

Test DPPH

Badanie zdolności antyoksydacyjnej metodą redukcji rodnika DPPH ( 2,2 difenylo – 1 – pikrylohydrazyl). Nano-koloid platyny posiada 9-10 razy większe właściwości przeciwutleniające (znakomicie usuwa wolne rodniki) niż typowe przeciwutleniacze: BHA ( butylohydroksyanizol) i Trolox ( organiczny związek chemiczny, rozpuszczalna w wodzie pochodna wit. E, która jest stosowana w procesach biotechnologicznych i biologicznych do redukcji stresu lub uszkodzeń spowodowanych przez utlenianie).

Platyna o wysokiej czystości (99.99%)

Potwierdzono, że czystość kartridża z platyną stosowanego w Nanobu:w jest wyższa, niż 99.99%.

Dane techniczne:

 • napięcie: 230 V
 • moc: 5 W
 • wymiary: 310 x 120 x 248 mm
 • waga: 1,8 kg

Zestaw zawiera:

 • urządzenie główne
 • 10 szt. – kartridży z platyną
 • 10 ampułek medbeauty
 • instrukcję w języku polskim

Przy zakupie gwarantujemy:

 • szkolenie z obsługi urządzenia
 • materiały szkoleniowe (skrypt szkoleniowy)
 • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi NanoQ
 • materiały marketingowe
 • gwarancję 12 miesięcy
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • nasze partnerstwo
 • opiekę po sprzedaży

KREDYT/ LEASING

Najlepsza oferta kredytowa/leasingowa w Polsce. Tylko u nas kupisz NanoQ ciągu 15-tu minut na dowód osobisty i drugi dokument tożsamości.

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

NanoQ Platinium Treatment - Nowość!

NanoQ Platinium Treatment - Nowość!

NanoQ to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej.

25 innych produktów w tej samej kategorii: