Infuzja tlenowa/oxybrazja/tlen hiperbaryczny MEGA OXY - HIT! Zobacz większe

Infuzja tlenowa/oxybrazja/tlen hiperbaryczny MEGA OXY - HIT!

mega oxy

Nowy

Bestseller !

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE URZĄDZENIE
INFUZJA TLENOWA/TLEN HIPERBARYCZNY/PEELING WODNO-TLENOWY

Opis technologii:

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność zabiegu porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.

Infuzja w kosmetyce i medycynie wiąże się z pokonywaniem bariery, jaką jest naskórek i oddziaływanie na skórę w taki sposób, żeby absorbowała preparaty pielęgnacyjne bardziej skutecznie. Produkty wykorzystywane w zabiegu infuzji tlenowej mają odpowiednią gęstość i rozmiar cząsteczek, stworzony w taki sposób, aby jak najlepiej wnikały w głąb skóry.

Sukces urządzenia wynika z idealnego połączenia infuzji tlenowej z ampułkami Institute BCN. Te hiszpańskie preparaty pozwalają osiągnąć maksymalny efekt. W zależności od problemu, możliwe jest zastosowanie jednej z ponad trzydziestu ampułek zawierających czyste substancje lub koktajli. Szczególne znaczenie zajmuje tutaj kwas hialuronowy, w różnych stężeniach: 3,5%, 2% oraz 0,8%.

Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje, że skóra jest lepiej nawilżona i gładsza, a drobne linie i zmarszczki znikają. Skoncentrowane dawki substancji aktywnych uzupełniają ich niedobory w skórze, dzięki czemu odzyskuje ona piękny i zdrowy wygląd. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

Oxybrazja jest mechanicznym peelingiem z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej. Na powierzchnię skóry pod wpływem ciśnienia zostaje wyrzucony strumień tlenu wzbogaconego mikrokroplami soli fizjologicznej.

W konsekwencji złuszcza się naskórek, zostaje usunięta warstwa rogowa i częściowo brodawkowata. Działanie peelingu polega na stopniowym, mechanicznym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie aż do uzyskania pożądanego efektu. Peeling może być powierzchniowy oraz średnio głęboki.

Oksybrazji najczęściej poddawana jest twarz, szyja, dekolt oraz górna część pleców. Sam zabieg polega na intensywnym, ale zarazem bezbolesnym złuszczaniu naskórka strumieniem tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Mimo, że strumień potrafi osiągać prędkość 200km/h, metoda ta jest delikatna i nie wywołuje efektów ubocznych w postaci podrażnień, jakie często pojawiają się przy innych - bardziej inwazyjnych zabiegach tego typu, np. przy mikrodermabrazji diamentowej.

Efekty osiągnięte po zabiegu na twarz i szyję:

 • wypełnienie zmarszczek
 • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzenie okolic oczu
 • wypełnienie ust
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd

Efekty osiągane po zabiegu na ciało:

 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • zmiejszenie i likwidacja blizn i rozstępów
 • redukcja innych niedoskonałości skóry

Preparaty do infuzji tlenowej:

Infuzja tlenowa to zabieg, który wymaga najwyższej jakości preparatów zabiegowych. Ampułki Institute BCN oraz medbeauty gwarantują najlepszą jakość.

Institute Bcn to hiszpańska firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca preparaty, stosowane w leczeniu i pielęgnacji różnych defektów estetycznych ciała i twarzy. Dzięki tym specjalistycznym ampułkom możemy zaproponować zabiegi, które przynoszą spektakularne korzyści w leczeniu cellulite, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, spłycaniu rozstępów i blizn, naczyń krwionośnych, zmarszczek, przebarwień skóry, trądzika pospolitego oraz zmniejszaniu obrzęków.

Medbeauty to marka która powstala  na bazie francuskiego rynku kosmetycznego. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej.

Medbeauty swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim wysokiej wiedzy, starannemu przygotowaniu pracowników oraz ciągłemu monitorowaniu rynku na każdym etapie wdrażania i realizacji nowego projektu. Wszystkie preparaty opracowane są w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii i medycyny. Do produkcji preparatów używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury preparatów przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów.

Polecamy następujące zabiegi na ampułkach i koktajlach Institute BCN oraz medbeauty:

- MESO IN RUTIN – zabieg wzmacniający naczynia krwionośne - polecane preparaty: rutyna i nostrzyk żółty, witamina C, witamina A, ginko biloba

- MESO IN HYDRA – zabieg nawilżający - kwas hialuronowy, witamina C, x-adn gel, kwas glikolowy, poliwitaminy, amino acid, dexpanthenol

- MESO IN REGEN – zabieg młodości - kwas hialuronowy, x-adn gel, krzemionka organiczna, glutation, pirogronian sodu, asian centrella

- MESO IN LIFT – zabieg sprężystości - DMAE, kwas hialuronowy, argirelina, poliwitaminy, amino acid

- MESO IN WHITE – zabieg rozjaśniający - glutation, witamina C, kwas glikolowy

- MESO IN ANTY-SEBUM – zabieg przeciwtrądzikowy - kwas glikolowy, biotyna, trace elements, poliwitaminy, witamina C

- MESO IN CELL – zabieg likwidujący cellulite - ekstrakt z karczocha, asian centrella, kofeina, pirogronian sodu, l-karnityna, krzemionka organiczna, rutyna i nostrzyk żółty

- MESO IN LIPO – zabieg usuwający nadmiar tkanki tłuszczowej - ekstrakt z karczocha, fosfatydylocholina, kofeina, l-karnityna, pirogronian sodu

- MESO IN ANTY-STRETCH – zabieg spłycający rozstępy i blizny - asian centrella, krzemionka organiczna, kwas glikolowy

- MESO IN ANTY-SWELLING – zabieg zmniejszający obrzęki - ekstrakt z karczocha, rutyna i nostrzyk żółty, asian centrella

Zestaw zawiera:

 • Urządzenie główne
 • Pistolet do infuzji
 • Dyszę do oksybrazji
 • Zestaw ampułek Institute BCN
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Przy zakupie gwarantujemy:

 • Transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce.
 • Profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości urządzenia.
 • Materiały szkoleniowe ( skrypt + parametry zabiegowe + karty pacjenta ).
 • Materiały marketingowe
 • Renomowany certyfikat uprawniający do obsługi sprzętu
 • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • nasze partnerstwo
 • opiekę po sprzedaży
 • fachowe doradztwo

KREDYT / LEASING

Najlepsza oferta kredytowa/leasingowa w Polsce.

Tylko u nas kupisz urządzenie w ciągu 15-tu minut na dowód osobisty i drugi dokument tożsamości.

Rata spłaca się średnio po 1-2 zabiegach !

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Infuzja tlenowa/oxybrazja/tlen hiperbaryczny MEGA OXY - HIT!

Infuzja tlenowa/oxybrazja/tlen hiperbaryczny MEGA OXY - HIT!

Bestseller !

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej.

23 innych produktów w tej samej kategorii: