LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION - NOWOŚĆ!

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION

Nowy

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION z trybem podgrzewania wstępnego, innowacyjnymi głowicami chłodzącymi 360⁰, połączeniem 3 technologii w jednym – skuteczny jak nigdy wcześniej. Najlepszy w swojej klasie! Zapewni zabiegi kriolipolizy bezpieczne i efektywne!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION z innowacyjnymi głowicami chłodzącymi 360⁰, połączeniem 3 technologii w jednym – skuteczny jak nigdy wcześniej. Najlepszy w swojej klasie! Zapewni zabiegi kriolipolizy bezpieczne i efektywne! System wstępnego podgrzania, czujnik temperatury, dodatkowa głowica do trudno dostępnych miejsc!

Innowacyjna terapia wymrażania tkanki tłuszczowej z wcześniejszym podgrzewaniem to:

 • Procedura zabiegowa jest bezpieczna i efektywna. Rezultaty są niezaprzeczalne i widoczne, poddawana kuracji sylwetka będzie wyglądać idealnie z każdej strony.
 • Możliwość przeprowadzenia zabiegu na 4 obszarach w tym samym czasie.
 • Wymrażanie 360⁰ całą powierzchnią nakładki na głowicy, skracające czas zabiegu.
 • Wcześniejsze pogrzanie – czyli zwiększenie temperatury na danym obszarze w celu zwiększenia cyrkulacji krwi i metabolizmu, co może zastąpić tradycyjny masaż.
 • Tryb masażu pod czas zabiegu sprawia, że jest bardziej relaksujący i komfortowy.
 • Eliminacja niechcianej tkanki tłuszczowej bez ingerencji chirurgicznej i okresu rekonwalescencji. Klientki decydujące się na zabieg pokochają go po ujrzeniu w lustrze efektów.
 • Opcjonalna 5 głowica mini do opracowania trudno dostępnych miejsc tj. podbródek, pachy, kolana.
 • Połączone działanie zasysania próżniowego, wymrażania i światła podczerwonego w jednym zabiegu.
 • Wyłącznik awaryjny trzymany przez klientkę – urządzenie może być rozłączone podczas odczucia jakiegokolwiek dyskomfortu.
 • Dla usprawnienia i ułatwienia pracy z LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION, posiada on łatwy dostęp do filtrów, szybki montaż i demontaż oraz automatyczny system samooczyszczenia przewodów głowic.

Kriolipoliza jest sprawdzoną technologią zaprojektowaną usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury („crio” zimno, „lipo” tłuszcz, i „lisis” roz­pad). Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury. W czasie zabiegu zachodzi apoptoza (obumieranie) komórek tłuszc­zowych w wyniku ekspozycji na zimno, co prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego. Komórki zapalne stopniowo trawią zajęte komórki tłuszc­zowe. Odbywa się to w przeciągu kilku tygodni, a nawet miesięcy po zabiegu. Lipidy z komórek tłuszc­zowych są powoli uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny w celu przekształcenia, podobnie jak to się dzieje z tłuszczem pochodzącym z pożywienia. W rezultacie grubość tkanki tłuszczowej ulega zmniejszeniu, a obszar na którym wykonywany był zabieg ulega wysmukleniu. Redukcja krągłości zauważalna jest u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach po zakończonej serii zabiegowej. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Głowice zabiegowe

Innowacyjne 4 głowice zabiegowe pozwalające na przeprowadzenie zabiegu jednocześnie na 4 partiach ciała. Technologia 360⁰ chłodząca całą powierzchnią nasadki. 3 rozmiary nasadek, łatwe w wymianie i montowaniu na głowicy, pozwalają jeszcze lepiej dopasować odpowiednią wielkość do danej partii ciała.

Wskaza­nia do zabiegu kriolipolizy:

 • Tkanka tłuszc­zowa zlokali­zowana miejs­cowo: –głównie w okoli­cach talii, brzucha, zewnętrznych części ud, dol­nych pleców, ale także na ramionach, pośladkach.
 • Niewskazane dla pac­jen­tów o nad­wadze przekracza­jącej 10 kg

Zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, których ciało przejawia tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej w newralgicznych partiach ciała. Skierowany do osób, które chcą wymodelować sylwetkę i pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej

Efekty:

 • Efekt koń­cowy po zabiegu nie jest naty­ch­mi­as­towy (trzeba czekać, aż orga­nizm pozbędzie się uszkod­zonych pod­czas zabiegu komórek tłuszc­zowych), gdyż pro­ces usuwa­nia przez orga­nizm uszkod­zonych komórek tłuszc­zowych trwa kilka tygodni.
 • Efekty zaczy­nają być widoczne po upły­wie 4 tygodni (w pełni uwidacz­ni­ają się po upły­wie 3 m-​cy).
 • 2030% redukcji tkanki tłuszc­zowej w zas­sanym obwodzie (1 zabieg). To przekłada się na około 1,5 cm mniej w obwodzie.
 • Efekty uza­leżnione są od: płci (kobi­ety wol­niej i trud­niej tracą masę niż mężczyźni), wieku (po 3540 roku życia spada tempo metab­o­lizmu i usuwa­niu związków pow­stałych z roz­padu tkanki tłuszc­zowej), chorób meta­bol­icznych, które mogą go zakłó­cić (np. choroby tar­czycy, przysadki, leki hor­mon­alne, sterydy itp.)

Dane techniczne:

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION

Zasilanie

220V / 50Hz

Moc

2500W

Temperatura podgrzewania

37⁰C ~ 42⁰C

Temperatura chłodzenia

5⁰C ~ -18⁰C

Próżnia

2 ~ 7 poziom

Wiązka światła

Czerwone – 630nm; zielone - 570nm   (50mWx4)

Substancja chłodząca

Woda destylowana

Bezpiecznik

F220V L10A

Temperatura otoczenia

5⁰C ~ 40⁰C

Wilgotność względna

≤ 80%

Ciśnienie atmosferyczne

86Kpa ~ 106Kpa

Przy zakupie gwarantujemy:

 • Transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce
 • Profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION
 • Materiały szkoleniowe (skrypt szkoleniowy, karty pacjenta )
 • Renomowany certyfikat uprawniający do obsługi LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION
 • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Opiekę po sprzedaży i fachowe doradztwo, wsparcie marketingowe
 • Nasze partnerstwo

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION - NOWOŚĆ!

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION - NOWOŚĆ!

LIPO FREEZE 4D NEXT GENERATION z trybem podgrzewania wstępnego, innowacyjnymi głowicami chłodzącymi 360⁰, połączeniem 3 technologii w jednym – skuteczny jak nigdy wcześniej. Najlepszy w swojej klasie! Zapewni zabiegi kriolipolizy bezpieczne i efektywne!

20 innych produktów w tej samej kategorii: